Перейти к содержанию

Лидеры

Популярный контент

Показан контент с высокой репутацией за 09/05/2022 во всех областях

 1. Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız: İsmim Erhan, toptancılık işi yapıyorum ve 28 yaşındayım. Discord ve oyun içi isminiz: Josh_Pasha ve Padisha#0440 Günde ne kadar aktif olabilirsiniz?: Güne göre değişir, ama genellikle baya aktif olabiliyorum. Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir?: Sadece Marabunta ve Ballas, ikisinde de büyük bir kadroya Underbossluk yaptım. Toplam süre 6 ay. Başvurma nedeniniz?: Oynadığım sunucuya katkı göstermek her zaman yapmak istediğim bir şey, bugüne kadar elime geldiği kadar yaptım. İlk başlarda başvurmamak için bir kaç neden üretmiştim ama son günler o düşüncelerim sıfırlandı. Bu sunucuda çok eğleniyorum ve ileriye bir adım daha atmak istiyorum. Bu sunucuya girmeden önce İngiliz ve Hollandaca dil konuşulan sunucularda çok yüksek bir miktarda tecrübe ve deneyim topladım, ve ondan bu sunucuya ve projeye daha fazla katkı ekleyebilirim.
  12 баллов
 2. Merhaba bu silah sadece FIB deposundan çıktığı için yalnızca ve yalnızca FIB çalışanları kullanabiliyor. Sunucu ekonomisine kötü bir etkisi olmaması için böyle bir kural var. Aynı şey USNG'deki M249lar içinde geçerlidir. İyi Roller Dilerim.
  5 баллов
 3. Geçmişten eski yönetim tarafından sebesiz bir şekilde ve açıklama yapılmadan mac ban yedim. oyun içi adım Erenays_Turkoglu sebebi aylar sonra bile açıklanmadı. buna itafen tekrardan yeni yönetim kadrosuna başvuru yapma nedeni buldum ve haksız mac banımın açılmasını yönetim ekibine arz ederim. iyi çalışmalar dilerim.
  4 балла
 4. ADAMLA İC DE TANIŞTIK OCC ABİM OLDU ÇOK İYİ KALPLİ Bİ İNSAN BU YAPILMAMALI
  3 балла
 5. Vagos Bossundan şikayetçiyiz her saatten saate savaşa çağırıyor silah yok mermi yok para yok böyle ilerlemez bu iş olmaz yani adam depo vermiyo grova savaş açıyo adamlarda ikişerli ikişerli yelek dağıtıyo bizim boss anca 1 tane yelek versin oda dropta her saat başı birine savaş açıyo kazanamıyoz millete artislik taslıyo vagostan soğuttu hatta direkt illegalden soğuttu VAGOS LİDER DEĞİŞSİN !!!
  3 балла
 6. 1. Oyun nickiniz: Erenays_turkoglu 2. Sizi cezalandıran yöneticinin takma adı:TL.GERALT 3. İhlalin tarihi ve saati:31.05.2022 4. Durumun açıklaması: Hiç Bir Şekilde Açıklama Ve Suçlama Olmadan Eski Yönetim Ekip Başı Tarafından Habersiz Ve Suç Nedeni Bilinmeyerek Hesabıma Ceza İşlemi Uygulandı. 5. Kanıtlar: Suçlama Nedeni Bilinmediği İçin Kanıt Sunamıyorum. @FL_Kenan
  3 балла
 7. 1. Oyun içi nick: Pala_Tanriverdii 2. Şikayette bulunduğunuz yöneticinin takma adı: - 3. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır) : Evet 4. İhlalin tarihi ve saati: 02.10.2022 20:38 5. Durumun açıklaması: Merhaba öncelikle çiftçilik meslegindeki uçaklar çok yetersiz ve mantık olarak 350 kisilik bir sunucuda yaklaşık 15 20 kisi aktif olarak çiftçilikte genel olarak bu uçak sayılarını belirli pistlerde bi npc üzerinden respawn edilerek alınır şekilde yapılabilir vede düzgünce indirip geri aynı şekilde kullanılır hale getirile bilir yada şuanki sistemle ilerleme olabilir bir diyer istekğim belki bir çok kişinin istegi olabilir casinonun önüne araç park edilen yere yeşil alan getirile bilir çok iyi olucaktır genelde içerden cıkan direk yumrukla dövüyor çoğu kisiyi pink motel içi yeşil bölge olmalı çünkü direk içeriden tabelanın oradan çıktıgın anda yeşil bölge den çıkmış olursun süper olur çünkü içeriden adam çıktıgı anda soymaya yelteniyorlar bu can sıkıcı bir hal olabiliyor ve çekilen araçların otoparkı 2 tane olabilir tek bir yer sıkıçı hal alabiliyor çünkü 300 küsür kisiyiz ve araçlar sığmıyor kasaba tarafına bir bölgeye ymap le ufak bir yer yapıla bilir. Ben çiftçilik son seviye yaptım fakat 10 kisi olunca orada kavga bile cıkabiliyor bu kesinlikle öncelik olması gerekiyor. 6. Yönetici ihlali kanıtı: -
  2 балла
 8. Weazel News'in Direktor Alımı için bu Form'u atıyorum. The Famillies'te bossluk tecrübem var işlerin nasıl yürudüğünü nasıl işlediğini biliyorum. Yapabileceğimi düşünüyorum zaten ekibimde Weazel news'i tanıyan bilen arkadaşlar var. Bu fraksiyonu sorunsuzca yönetebileceğime inanıyorum.
  2 балла
 9. Aman tanrım yoksa beni minecraft pvp'ye mi çağırıyosun lanet olsun dostum XD
  2 балла
 10. bu gibi oyuncular hemen ck yemeli baksana kayda inanılmaz
  2 балла
 11. Hemen ck atılması lazım 15 yaşındaki minecraftçı kardeşimiz istiyor lütfen ilgilenin(!) xd
  2 балла
 12. Oyun içi İsim: Mete_BELA / Oyun İçi Level: 41 Discord İsim ve İD: meteg#2612 / 445563820966936576 Açıklama:Aylar önce başka bir Rage mp sunucusunda bulunduğum için bana hiçbir şekilde haber verilmeden Hem Discordtan Hemde Oyundan(MAC) Ban atan eski yönetim ekibine çok selamlar.Fivelive RP sunucusuna yaklaşık 9 ay boyunca emek verdim.Çok güzel kalıcı dostluklar edindim.Dostlarımla eğlenmeye devam etmek istiyorum.Herhangi bir hatamın olduğunu düşünmüyorum.
  2 балла
 13. Durum Üst Yetkililere Bildirilmiştir. Gerekli incelemeler yapılacaktır. KONU BEKLEMEDE
  2 балла
 14. oyun içi ismi: Hasanz_Salvatore discord : Michael Corleone#2895 merhabalar yaklaşık 6 ay emek verdiğim sunucu yönetimdeki 1-2 kişinin ilgisizliği ve kaprisi yüzünden gün içinde 18 saat kadar aktif olan hesabımız banlandı. Banlanma sebebim askeriyede bir çocuğun depo çalalım demesi üzerine onu ifşa etmek için süreci devam edip konuştum ve fotoğrafları o zamanın yöneticilerinden zafer general vardı. Görkem de hiçbir açıklama yapmadan ban attı 2 mizede 4 ay askeriye 2 ay çete rolüme emeğime yazık etti üstümdeki işletmem bu kişinin banı yüzünden işletmem gün aşımı kira vermediğim için gitti sıfırdan tekrardan dönmek zor ama yardım ederseniz salvatore ailesi olarak birlikte tekrar dönüp rolümüzü çevirmek istiyoruz. Amacımız rol , zaman geçirmek ve aktif olarak tecrübeli bir şekilde rol yapmak istiyoruz.
  2 балла
 15. Hepinizi Çok Seviyorum Kalın Sağlıcakla Görüşmek Üzere!
  2 балла
 16. Cok hard rol yapacaksan nişan alırken sağ ve sol hani ya iki elinide kullanıyorsun bi anda sol elinle eğilip alıyorsun sonra sıkıyorsun cebine koyuyorsun akyi bi anda apyle tariyorsun bunlar 0.5 saniyede oluyor bunu açıkla bende bir şey demiyim yalnız ben silah değiştirmeyi savunmuyorum tabancalarda olabilir ama adam heavy shotugnu bi anda neresine sokuyor bi anda nereden ak çıkarıyor oda garip pistol olsa belden çeker en azından 5.31 sayılır bence
  2 балла
 17. Videonun sesi karnımı doyurdu
  2 балла
 18. saru burda haksızsın bu arada orada occ ortam konuşulurken gelip daha olayı bilmeden senin böyle bi hareket yapman çok yanlış söyliyim.
  2 балла
 19. knk ölüsün emotu nasıl görücen
  2 балла
 20. bence açılsın çocuk 1 haftadır yazıyor pişman olduğunu söylüyor bence açılmalı yine hile açmaz çünkü 1 haftadır banı açılsın diye götünü yırtıyor bence son 1 hak daha verilebilir
  2 балла
 21. Merhaba Durum Üst Yetkililere Bildirilmiştir Durum İncelenecektir Geri Dönüş Sağlanacaktır Bekleme Süreniz Uzayabilir İyi Günler Dileriz KONU BEKLEMEDE
  2 балла
 22. https://prnt.sc/-vhvpcZbLLzV
  2 балла
 23. Paşa beyim burada Çok üst düzey HARD RP Yaparken foruma atılması üzdü 😞
  2 балла
 24. Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız: Adım Yücel, E-Ticaret üzerine kendi işimi yapıyorum, 32 yaşındayım. Discord ve oyun içi isminiz: OUI#0001-Barbaros_Cakiroglu Oyun içi seviyem: 48 32/192 Günde ne kadar aktif olabilirsiniz?: Günden güne farklılıklar gösterse de log incelememden de görülebileceği gibi çok uzun süredir uzun vakitlerimi ayırıyorum hafta içi ve Cumartesi günü 18:00'dan sonra 01:00-02:00 / Pazar günü 14:00-01:00/02:00. Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir?: Sunucuya ilk katıldığım 2022 Ocak ayı ortalarından itibaren USNG bünyesinde bulundum ilk 2 haftam alt rütbe de geçse de daha sonra yönetimsel kararlarda fikrim her zaman önemsendi ve yanılmıyorsam 3. ya da 4.ay gibi Orgeneral olarak devraldım 07.06.2022 tarihine kadar olması lazım, sonra bir süre dinlenmek için ayrıldım ekibimle beraber 28 gün kadar Ballas Gang'de yönetim istemediğim halde yönetimsel kararlarda yine fikirlerim önemsenerek katkıda bulundum ve OG pozisyonundaydım. Daha sonra 28 günlük süreçte 3 defa yönetim değiştiren USNG'yi geri alma vakti geldiğini düşünerek tekrar geri aldık fakat istediğimiz gibi ilerleyen süreç yönetim kadromun sürekli haksız cezalandırılmalarıyla can sıkıntımız başlamıştı ve son olarak bir gece yarısı neredeyse 6/7 üst rütbeli arkadaşım sunucudan banlanarak uzaklaştırıldılar ve buna istinaden bu arkadaşlarım da intikam için USNG discord sunucusunu boşaltarak karşı hamle gerçekleştirmişler ve konuyla alakalı ertesi gün haberim oldu, her ne kadar Orgeneral olarak devam etmem Geralt tarafından teklif edilse de yönetim kadrom eksiltildiğinden ötürü ben istemedim ve USNG den 07.08.2022 de tekrar ayrıldım. Halen herhangi bir cezalandırılmaya tabii kalmadan sunucu da oynamaya ve Ballas Gang de rol yapmaya devam ediyorum. Başvurma nedeniniz?: Zamanımın büyük çoğunluğunu harcadığım ve kendimce emeğimin geçtiği bir sunucu da yönetimsel pozisyonda görev almak, bize yapılan hataları gözlemlediğimden aynılarının tekrarlanmaması konusunda daha temkinli ve dikkatli işlemler yapmak, gerektiği takdirde diğer arkadaşlara da yardımcı olabilmek açısından böyle bir girişimde bulunuyorum keza hali hazır da Çiftlik, Balıkçı 1-2, Paketleme ve Taksicilik mesleklerinde bir çok oyuncuya da SosyalRP olarak destek vererek motivasyon kazandırma içerisindeyim.
  2 балла
 25. ADAM GELİYOR HERKESİ EZİYOR Bİ İŞLEM UYGULAYIN LÜTFEN....
  2 балла
 26. 1. Oyun nickiniz: Barlas_Scarf 2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun Kalıcı ID'si varsa Nick'i : 39976 3. İhlalin tarihi ve saati : 19:09 - 06.09 4. Durumun açıklaması: Vani sakladığımız yerin tepesinde takip edilmediğimiz halde her ne hikmetse bizi izleyip ardından gittiğimizi görünce dağdan uçarak süzülüyor. 5. Oyuncunun ihlali kanıtı: 6. İhlal zaman kodu: 7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız (Evet/Hayır):evet Sequence 01.mp4
  2 балла
 27. Merhaba, burada herhangi bir kural ihlali yoktur. İyi roller dileriz.
  2 балла
 28. Merhaba, burada herhangi bir kural ihlali yoktur. İyi roller dilerim.
  1 балл
 29. 1. Oyun nickiniz:Doruk_Yakut 2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki:62072 3. İhlalin tarihi ve saati: 29.09.2022 19:11 4. Durumun açıklaması:car raming 5. Oyuncunun ihlali kanıtı: RAGЕ Multiрlауer 2022-09-29 19-11-46.mp4 6. İhlal zaman kodu:19:11 7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız (Evet/Hayır):Evet
  1 балл
 30. 1 балл
 31. https://prnt.sc/WqzdNgzSetTr
  1 балл
 32. https://prnt.sc/Gr0ae1HFsrL4
  1 балл
 33. Merhaba,Gerekli İşlemler Yapılacaktır,İyi Roller.
  1 балл
 34. Merhabalar gerekli cezai işlem uygulanmıştır. İyi roller dilerim. https://prnt.sc/lOzjvTsZud1V
  1 балл
 35. Merhabalar durum üst yöneticilere bildirilmiştir. KONU İNCELEMEDE
  1 балл
 36. Admin kandırdığını itiraf etti
  1 балл
 37. Merhaba Konu Hakkında Yapılabilecek İşlem Yoktur ``Herhangi bir kredi, ödünç eşya, vb karakter dışı işlemler için yönetim kefil değildir. ``
  1 балл
×
×
 • Создать...