Перейти к содержанию

ŞEHRİN EN GİZEMLİ BİRİMİ OLAN FIB AJAN ALIMLARI

Рекомендуемые сообщения

Alımlarında çok titiz davranacağımız bu fraksiyon için başvurularınızı bekliyoruz.

Alım Şartları

- Level Sınırı: +25

- OOC Yaş Sınırı: +20

- Maximum 3 Demorgan Cezası

- Daha Önce Gang (Çete) Fraksiyonunda Bulunmamış

Kendine güvenen, herhangi bir tartışmada objektif olacak ve bir sorun olduğunda kimseyle

OOC tartışmayacak kendine güveniyorsan hemen başvur.

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) :

- Günlük Online Saatiniz : 

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? :

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? :

Oyun İçi Adınız (IC) :

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : 

Karakterinizin Hikayesi : 

Not: Başvuru İçin Askeri Kimlik Kartınız Olmalı

Başvurunuzu Bu Konu Altına Yapınız !

Gerçek İsim ve Yaş (OOC) :Ada 23
Günlük Online Saatiniz : 2-10 saat arası genellikle 7-8 saat aktiflik gösteriyorum

Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? :LSPD (BİRİM ŞEFİ)EMS(UZMAN DOKTOR)BELEDİYE(GÜVENLİK GÖREVLİSİ)

FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? :Yaklaşık 2.5 aydır pd de görev yapıyordum şehirdeki adaleti sağlamak ve rolümü daha güzel bir biçimde yapmak istiyorum

Oyun İçi Adınız (IC) :Finn_Mikaelson

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : SperStar#8586

Karakterinizin Hikayesi : Karakterim çok fazla bilinmeyen ama gittiği heryerde ismiyle nam salmış kendine güvenen saygın bir karakterdir kendisi haksızlığı hiç sevmez gerektiğinde kim olursa olsun bu haksızlıklara müdahale eder bu yönünden dolayı önce polis olmaya karar verir daha sonra hayali olan FIB birimine başvuru yapar.

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Mehmet Şahin - 17

- Günlük Online Saatiniz : Ortalama 11-12+ saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSPD Başkomiser / LSCS Amir / Weazel News Direktör / USNG Ast. Kdm. Üstçavuş / LSCH Avukat / EMS Doçent Yardımcısı / LSPD Başkomiser (Aktif)

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Daha önce herhangi bir illegal oluşumda bulunmamış olmakla birlikte çok uzun süre kolluk kuvvetleri başta olmak üzere devlet fraksiyonlarında görev yaptım. Herhangi bir sorunda çözüme odaklı ve objektif olan, saygılı ve olgun bir kişiliğim mevcuttur. FIB'nin tüm sorumlulukları ve şartlarını sağlayıp, görevimi layıkıyla yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkürler (Hiç demorgan kaydım bulunmamaktadır.)

Oyun İçi Adınız (IC) : Mehmet_Ren

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : Mehmetr#1317

Karakterinizin Hikayesi : 31 Mart 1998 tarihinde Türkiye'nin İstanbul şehrinde dünyaya geldi. Ailesi zengindi ve küçüklüğünde de rahat ve elit bir yaşantısı vardı. Bir gün ailesinin yaptığı Green Card başvurusunun onaylanması sonucunda ailesiyle beraber daha henüz 13 yaşındayken Amerika'ya yerleşti. Amerika'daki yeni hayatına alışmakta biraz güçlükler çekse de zaman geçtikçe artık Amerika'yı benimsemişti. Üniversite eğitimini Amerika'nın en iyi üniversitelerinden biri olan Harvard Üniversitesi'nde aldı. Ülkedeki artan suç oranları gibi sebeplerle ve ülkesini korumak amaçlı kolluk kuvvetlerine başvurdu. Uzun bir süre kolluk kuvvetlerinde görev yaparak güvenliğinden sorumlu oldu. Uzun zaman kolluk kuvvetlerinde görev yaptıktan sonra belirli sebeplerden dolayı yer değiştirse de en sonunda yine kolluk kuvvetlerine geri döndü. FIB başvurularının tekrar açıldığını gördü ve başvurusunu yaptı.

Not: Başvuru İçin Askeri Kimlik Kartınız Olmalı "Olumlu"

Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Mehmet Ali 19
Günlük Online Saatiniz : 6-7 saat
Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız Mı ? Hangileri? :LSPD Swat Birim şefi olarak şuan da aktif olarak yapmaktayım.
FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyon Neden Başvurdunuz?: 2 3 aydır pd de görev yapıyorum kendime güveniyorum bu fraksiyonda görevimi sonuna kadar yapacağıma güveniyorum.

Oyun İçi Adınız (IC) : Mehmet_Atalay
Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) :  Mehmet Ali#4593
Karakterinizin Hikayesi: 10 Haziran 1988 yılında orta gelirli bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Mehmet. Ailesi onun her zaman polis olmasını istiyordu bu konuda özellikle babası çok baskı yapıyordu. 13 Mayıs 1999 yılında bir trafik kazasında babasını kaybettikten sonra hayatın onun için yeni başladığını anlamıştı. Babası kaybettikten sonra babasının isteği olan polislik mesleğini yapacağına kendine söz vermişti. Los Santos'ta bir polislik okuluna giren Mehmet okulu dereceyle tamamlayıp Los Santos Polis Departmanında görevine başlamıştı ve şuanda Los Santos Polis Departmanında Swat Birim Şefliği yapmakta.

Изменено пользователем Mehmet Ali

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Muhammet Yaşar - 19

- Günlük Online Saatiniz : Ortalama 11-13+ saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSPD ŞEF/ / Weazel News Direktör /   EMS Uzman Doktor / LSPD Komser Yardımcı (Aktif)

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Daha önce herhangi bir illegal oluşumda bulunmamış olmakla birlikte çok uzun süre kolluk kuvvetleri başta olmak üzere devlet fraksiyonlarında görev yaptım. Herhangi bir sorunda çözüme odaklı ve objektif olan, saygılı ve olgun bir kişiliğim mevcuttur. FIB'nin tüm sorumlulukları ve şartlarını sağlayıp, görevimi layıkıyla yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkürler 

Oyun İçi Adınız (IC) : Samet_Bronte

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : iSerranoz_#7964

Karakterinizin Hikayesi : 28 Mart 1997 Tarihinde İstanbulda Dünyaya Gelmistir Çoğu Olayla Baş Başa Kalmıs Tek Kişi  Cogu Yerde Calısmıs Emek Vermis Birisi Kendisi Ailesini 3 Yaşında Kaybetmiş birisi Weazel Direktorluk yapmıs Ardından LSPD Şefİ Olmuş Ardından Hastanede Uzman Doktor Olarak Görev Almıştır Ve sonrasında LSPD Komser Yardımcısı Olarak Görev Yaptı

Изменено пользователем DeadSong

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) :Furkan 21

- Günlük Online Saatiniz : 12-15 saat

- Oyun içi Levelim : 39

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? :Evet Yaptım. LSPD Swat Birim Amirliği, Swat Şefliği Ve Dahada Sonrada aktif olarak LSPD Şefliği Yapıyorum.

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? :Uzun süredir LSPD'de şehire hizmet etmekteyim daha önce kesinlikle illegal oluşumda bulunmadım.Her zaman objektif bakış acısı ve çözüm odaklı ilerlemişimdir. Şehirdeki Çözülemeyen olaylarda sorumluluk ve görevlerimi yerine getirmek, yardımcı olmak, yaptığım her olayda güvenilir olduğumu kanıtlamak için başvurdum.(Hiç Demorgan Geçmişim Yok)

Oyun İçi Adınız (IC) : Murat_Atalay

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : FurkanBey#3973

Karakterinizin Hikayesi:1 Nisan 1988 Türkiyenin Ankara şehrinde gözlerini hayata açmıştır. Annesi ve babası rahmetli olan dedesinin ismi olan Murat ismini Koymuşlardır.Ailesinin maddi durumu çok iyiydi. Bu yüzden tüm eğitim hayatını elit ve güzel şekilde  tamamlamıştır. Babası bir şirketin ceo'luğunu yapıyordu annesi ev hanımıydı. Babasın iş nedenleri sonucunda Amerika birleşik devletleri'nin Los Santos Şehrine yerleşmişlerdir. Buraya alışması biraz zaman almıştı fakat yeni arkadaşlar ve yeni çevreler edinmiştir. Daha sonra burada üniversite eğitimini bitirdikten sonra Babasının ve annesini onayını alarak los santos polis departmanına başvurmuştur.Başvurusu kabul olmuştu ve orada kendisini çok sevmişlerdi murat sürekli bina birimindeydi daha sonra SWAT Biriminin Şefinden SWAT birimine gelmek istermisin diye talep gelmişti. Biraz düşündükten sonra evet yanıtını verdi ve daha sonra swat biriminde uzun bir zaman görev yaptıktan sonra amir olarak devam etti.SWAT Biriminin şefi muratı çok seviyordu.Aradan uzun zaman geçtikten sonra şefinin emekli olacağını duyar ve çok üzülür. Emekli olmadan önce muratı SWAT Birimin şefi yapar murat ne kadar endişelensede bu görevi başarılı bir şekilde yerine getirmiştir ve daha sonra Müdürü Onu LSPD Şefliğine Uygun Görür. Şuan Aktif olarak çalışmaya devam etmektedir.  Hayatı boyunca tüm kötü zamanlarda ve şartlarda görev yapmış ve her zaman illegalin karşında durarak yolundan şaşmayan ve her zaman adeletli olara tüm haksızlıklara sessiz kalmayarak müdahalede bulunmuştur. Kendini kolluk kuvvetlerine adayan tek başına sessiz sakin yaşayan bir vatandaştır.Halen Hayatını LSPD de devam ettirmektedir.                       (Hiç Demorgan Geçmişim Yok)                                                                                                                                                                                                                                               Not: Başvuru İçin Askeri Kimlik Kartınız Olmalı "Bulunmaktadır."

Изменено пользователем Furkann

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Taha-26

- Günlük Online Saatiniz : Pazartesi ve salı günleri 6 saat diğer günler (hafta sonları dahil) 10+ saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSPD-AMİR//LSSD-SWAT//EMS-Uzman Doktor// Şuan Aktif Olarak Weazel Newsteyim Şube Müdürü

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? :  Öncelikle herkesin söylediği gibi Şehrin güvenliğini sağlamak istiyorum gibi bir cümle kurmayacağım. Burada her şeyi açık açık yazacağım.  Şehirde çok fazla toxic insan var bu olay canımı çok sıkmaya başladı. Her franksiyonda bulundum ve bu insanlar her yerdeler. Bunların önüne geçmek istiyorum ve bunun için en büyük franksiyon olan FIB franksiyonuyla başaracağıma inanıyorum. Dışarıda gezmek isteyen birisi rahat rahat gezemiyor her yerden bir olay patlıyor. Bunların önüne geçmek ve herkesin keyif almasını istiyorum.  Yaşım 26 aranızda bana yer varsa seve seve katılmak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Oyun İçi Adınız (IC): Georgia_Dimitrov

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : Pasin#3493

Karakterinizin Hikayesi: 1 Mayıs 1996 Yılında Los Santos Şehrinde Doğmuştur. Babası polis, annesi öğretmen olan Georgia ilerde hep polis olmak istemiştir. Ortaoğretim yıllarında basketbol oynayan Georgia Lisede Harp Okulu sınavlarına girmiştir. Yüksek dereceyle harp okuluna hak kazanan Georgia atletik yapısıyla birlikte her türlü tatbikatta yer almaya başlamıştır. Harp Okulunda SWAT eğitimide alan Georgia 5 yıl Irakta görev yapmıştır. 5. yılında  McMilllan Tac-50 silahıyla  sol omzundan yaralanarak görevi mecburi olarak bırakması gerekmiştir. Daha sonra Los Santosa döndüğünde her eğitimi askeriyede aldıgı için askeri hastanelerde doktorluk yapmaya başlamıştır. Uzun yıllardır milletine olan bağlılıgını son nefesine kadar devam ettirmektedir. Her ne olursa olsun ölene kadar hizmet edecektir.

Karakterimin Fiziksel Özelliği: 1.87cm, 79kg, saçları yok, pala bıyıklı, sakal yok, hafif esmer, kahverengi gözlü, yuvarlak yüzlü bir Los Santoslu.

Not: Başvuru İçin Askeri Kimlik Kartınız Olmalı ''OLUMLU''

Изменено пользователем taha_pasinnn

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) :Alp 23

- Günlük Online Saatiniz : hafta içi 9-10 hafta sonu 10-11

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? :LSSD Swat Amirliği-LSPD Başkomiserlik

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? :Şehirdeki Güvenlik Ve Adaleti Sağlamak Amacı İle FIB birimine kendim adıma katkıda bulunıcağıma inanıyorum.

Oyun İçi Adınız (IC) :Thomas_Chapo

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : ALP#3079

Karakterinizin Hikayesi : 1999 yılında türkiyede doğan thomas daha 11 yaşında iken ailesi teroristler tarafından katledilir.Thomas 18 yaşına kadar nasıl intikam alabileceğini planlar ve terositlerin izinden Los Santos a gelir şuan pd de başkomiser olan thomas  başka insanlarda aynı duyguyu yaşamasın diye FIB ye başvurur.

Not: Başvuru İçin Askeri Kimlik Kartınız Olmalı; OLUMLU

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Burak Guneysu 20

- Günlük Online Saatiniz : 10 - 11 Saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : USNG (Tuğgeneral) LSSD (Amir)

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Legal franksiyonlarda yeteri kadar tecrübe edindiğimi düşünüyorum ve yaklasık 1.5 senedir bu şehirde

olduğum için neyin ne olduğunu çözdüğüm için bildiklerimi ve tecrübelerimi size aktarıp sizlerin bildikleriylede kendime birşey katmak amacım.

Oyun İçi Adınız (IC) : Burak_Guneysu

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : sheizn #0061

Karakterinizin Hikayesi : Türkiye'de üst düzey askeri eğitim alıp çeşitli bölgelerde başarı ile görevlerini icra edip farklı maceralar arayışına çıkan karakter Amerikanın 

Los santos eyaletine gelmeyi kararlaştırmıştır. 1.5 Seneden beri Los Santos eyaletinde görev alan karakter ilk görevi olarak LSSD Franksiyonuna Katılıp Amirliğe kadar yükselmiştir sonrasında USNG Franksiyonuna katılıp başarıları ile Tuğgeneralliğe kadar yükselmiştir. Gerekli tecrübeleri ve bilgileri edindikten sonra şehrin gizemli

franksiyonu olan FBİ Birimine başvurusunu göndermiştir. İC 28 Yaşında olan karakterimiz TRABZON Doğumlu olup 3 kardeşe sahiptir. Abisini bir çatışma sonucunda 

kaybeden karakterimiz intikam duygusu ile asker olmaya karar vermiştir ve buralara kadar gelmiştir.

Изменено пользователем burakroot

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Eren Yılmaz - 19
- Günlük Online Saatiniz : Ortalama 9-10 saat.

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : USNG (Üsteğmen),EMS (Uzman Doktor),SHERRİF (Memur) gibi birimlerde görev yaptım.

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Legal birlikler daha çok dikkatimi çektiği için ve legal olarak görev yapmaktan zevk aldığım için başvuru yapıyorum. Ve daha öncesindede illegal bir çete,aile,mafya gibi birliklerde rol yapmamış olmam ve ortamında bulunmamış olmamamdan kaynaklı başvuru yapıyorum.

Oyun İçi Adınız (IC) : Jon_Bernthal

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : ZANKK#3728

Karakterinizin Hikayesi : 19/05/1996 yılında gözlerini Los Santos'da bir şehir hastahanesinde gözlerini açmıştı Annesi ve babasının tek çocuğu olan Jon ortalama şartlarda büyütülmüş ve düzgün,terbiyeli ve kişiliği güzel bir çocuk yetiştirmişlerdi . Jon akademik hayatında da başarılı olmuştu ve devlet için çalışmaya başlamıştı çok farklı sektörlerde iş yapan Jon artık yeni bir iş arayışına girmişti.

Изменено пользователем Jon_Bernthal

21 saat önce, Proje Yönetici Asistanı şunları söyledi:

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) :Yusuf Aksoy 19

- Günlük Çevrimiçi Saatiniz : 10/12

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri? :USNG-Teğmen /LSSD-Memur

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? :Sunucudaki Legal Birlikler Daha Kaliteli Bir Rol Çevirdikleri İçin Fbi Şehirde Önemli Bir konumu Oldugunu Düşünüyorum Daha Kaliteli Roller Döneceği İçin Bu Önemli Franksyiona Hizmet Vermek İstiyorum

Oyun İçiliğiniz (IC) :Joseph_Garcia

Discord İsminiz (Örnek: GORK#5970) : 【Ex0tic 】#7473

Karakterinizin Hikayesi :  Joseph Garcia 1993 yılında yaşanmış. Joseph Garcia 1993 yılında yaşanabilir. . 'ya doğru gittiler. Joseph ve kuzeni burada bir yere yerde.Bir gün bir bankata fikirken olarak yaşlı bir adam kara geldi ve joseph yapacagını bir araya gelmeden adam ne ile ve joseph işşiz kaldıgını ve ne yapacagını söyler.Yaşlı adam"dan şöyle bir olabilrsin ev"der yaşlı yaşlı" dan şöyle bir olabilrsin ev"der yaşlı adam.Joseph bu yapacasını okul ve asker okuluna gidecek ve sınavlara için çok çalışacaktır.

Not: Başvuru İçin Askeri Kimlik Kartınız Olmalı/OLUMLU (OYUN İÇİ SEVİYEM ÇOK YÜKSEK DEĞİL AMA FİVEMDEN GELDİĞİM İÇİN ROLÜME GÜVENİYORUM SAYGILARIMLA..(FİVEM SAATİM 2278)

Başvurunuzu Bu Konu Altına Yapınız !

Изменено пользователем Joseph_Garcia

Başvuru Formu

ismi: Zeyd

Aktiflik: 8-10 saat arası hafta sonları artmaktadır 

Daha önce hangi devlet franksiyonunda bulundunuz:2 Ay LSPD de SWAT lık ve
SWAT Amirliği yaptım  USNG de Assubay Kıdemli Üst Çavuş olarak çalıştım  EMS de Operatör Doktor luk yaptım LSSD de KOMİSER lik yaptım ve tekrardan LSPD de görevime devam ediyorum kendime güveniyorum FIB dede görevimi layıkıyla yapacağıma inanıyorum

FIB gibi önemli bir franksiyona neden başvurdum:Şehirdeki deki rolümü daha üst seviyeye
taşımak ve şehirdeki kontrolü daha iyi sağlamak için FIB ye başvurdum

Oyun içi adım: Kutay_Korkmaz

Discord ismi:Kutay Korkmaz#1111

Karakterinizin Hikayesi : Kutay 1993'de İstanbulda doğmuş 10 yaşına kadar çevresinden
dolayı suçla iç içe olmuştur. 13 yaşına geldiğinde ise ailesi Amerika'a taşınma kararı almıştır.
Amerika'da babası bı dükanda çalışan Kutay babasının bazı düşmanları olduğunu öğrenir.
Babası bir gün sinirli ve üstü başı yırtık bir vaziyette eve gelir ve Kutay hemen babasını yanına 
gider babasına baba ne oldu der ama babası ona bu konuya karışmamasını söyler ama kutay bu olayın  beşini bırakmaz her gece babasını gözler ve bir gün eve babasının eve kanlar içinde geldiğini görür babası  son sözlerinde doğru yoldan ayrılma der. Bunun üzerine Kutay United States Military Academy akademisine kayıt yaptırır. 26 yaşında LSPD Tarafından Davet alır. Görevi Los Santos eyaletindeki suç oranını azaltmaktır ve terör gruplarının
dağıtmaktir. Ancak Kutay bu şekilde yüz yüze çarpışarak daha fazla önüne geçmeyeceğini anlar. Bunun üzerine Babasına  verdiği sözü tutmak için ve yıllardır hayalini kurduğu  Fib'ye baş vurmaya karar verir.

Изменено пользователем zeyd

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Selim 20

- Günlük Online Saatiniz :  7-8 Saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSPD'de 2-3 aya yakın SWAT Şefliği yaptım aktif olarakda bu görevi sürdürmekteyim.

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Sunucuya geldiğimden beri illegal oluşumlara hiç el atmadım ve hiçbir zamanda ilgimi çekmedi. Girdiğim zamanlar bile 1-2 saat oynayıp çıkıyordum lakin bu legal oluşumlar için geçerli değildi. 4 aya yakın bir LSPD tecrübem var onun ve kolluk kuvvetleri gerçekten çok ilgi çekici geliyor bana. Kolluk kuvvetlerinde çok güzel anlar yaşadım çok güzel arkadaşlıklar yaşadım ve bu yüzden benzeri franksiyonlara minnet duyuyorum. FIB'ye yakışan bir karakterim olduğunu düşündüğüm için FIB nin bir parçası olmaya karar verdim.

Oyun İçi Adınız (IC) : Mucahit_Goztepe

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : LastGambit#2296

Karakterinizin Hikayesi : Los Santos'ta doğan Mucahit Goztepe Babası Türk Annesi ise Amerika asıllı olan bir çekirdek aileden geliyordu. Babasının mesleki geçmişi sırasıyla polis federal araştırma bürosu ve tekrar polis olması ve ondan duyduğu hikayeleri ve yaşadığı adrenalin dolu anlar Mücahit'in kolluk kuvvetlerine olan ilgisini körüklemişti. Sürekli karakola uğrayıp orada yakın dövüş ve silah kullanma eğitimi aldığı için daha gençken gerekli yeterliliklere sahipti. Mücahit yaşı geldiğinde LSPD bünyesine katıldı ve kısa bir süre içinde Los Santos Polis Departmanı bünyesinde SWAT Biriminin şefliğini üstlendi. Babasının geçmişi dolayısıyla aynısını kendisininde yapabileceğini düşünen Mücahit bu günler FIB için hazırlanıyor.

Изменено пользователем Gambitxd

Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Samet 18
Günlük Online Saatiniz : 7-8 saat
Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız Mı ? Hangileri? ::USNG(ER) LSPD(SWAT) Weazel News (Güvenlik) EMS (Uzman Cerrah
FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyon Neden Başvurdunuz?: 10 11 aydır pd de görev yapıyorum kendime güveniyorum bu fraksiyonda görevimi sonuna kadar yapacağıma güveniyorum.

Oyun İçi Adınız (IC) : Carlos_Sahin
Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : EfsaneTurk57#4752
Karakterinizin Hikayesi: 20 Mart 1989 tarihinde Türkiye'nin İstanbul şehrinde dünyaya geldi. Ailesi zengindi ve küçüklüğünde de rahat ve elit bir yaşantısı vardı. Bir gün ailesinin yaptığı Green Card başvurusunun onaylanması sonucunda ailesiyle beraber daha henüz 13 yaşındayken Amerika'ya yerleşti. Amerika'daki yeni hayatına alışmakta biraz güçlükler çekse de zaman geçtikçe artık Amerika'yı benimsemişti. Üniversite eğitimini Amerika'nın en iyi üniversitelerinden biri olan Harvard Üniversitesi'nde aldı. Ülkedeki artan suç oranları gibi sebeplerle ve ülkesini korumak amaçlı kolluk kuvvetlerine başvurdu. Uzun bir süre kolluk kuvvetlerinde görev yaparak güvenliğinden sorumlu oldu. Uzun zaman kolluk kuvvetlerinde görev yaptıktan sonra belirli sebeplerden dolayı yer değiştirse de en sonunda yine kolluk kuvvetlerine geri döndü. FIB başvurularının tekrar açıldığını gördü ve başvurusunu yaptı.

Изменено пользователем Polataga_Alemdar

Günlük Online Saatiniz : 6-7 saat
Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız Mı ? Hangileri? :LSPD Swat Amir Swat Birim Şefi Şuan da da aktif olarak LSPD şefliği yapıyorum.
FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyon Neden Başvurdunuz?: 2 3 aydır pd de görev yapıyorum kendime güveniyorum bu fraksiyonda görevimi sonuna kadar yapacağıma güveniyorum.

Karakterinizin Hikayesi: 10 Haziran 1988 yılında orta gelirli bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Mehmet. Ailesi onun her zaman polis olmasını istiyordu bu konuda özellikle babası çok baskı yapıyordu. 13 Mayıs 1999 yılında bir trafik kazasında babasını kaybettikten sonra hayatın onun için yeni başladığını anlamıştı. Babası kaybettikten sonra babasının isteği olan polislik mesleğini yapacağına kendine söz vermişti. Los Santos'ta bir polislik okuluna giren Mehmet okulu dereceyle tamamlayıp Los Santos Polis Departmanında görevine başlamıştı ve şuanda Los Santos Polis Departmanında LSPD Şefliği yapmakta.
Askeri Kimlik Kartım Var.
SADECE BİR TANE DEMORGANIM VAR.

Изменено пользователем Mehmet Ali

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Çağlar - 19

- Günlük Online Saatiniz : 8-12

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : Los Santos Polis Departmanı - Emergency Medical Services

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : FIB içerisinde bir çok arkadaşım var, aynı zamanda sakin insanlarla beraber sorunları çözmek, insanlara yardım etmek, şehrin düzenini sağlamak için gayret göstermek hoşuma gidiyor. ( Aynı zamanda eski zamanlardada "Mahmut_Hurt" adında bir karakterim vardı fakat hesabım çalındığı için 27 seviyelik bir hesap boşa gitti. )

Oyun İçi Adınız (IC) : Mahmut_Boss

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : ! Esx_CweYZ#1334

Karakterinizin Hikayesi : Mahmut 13 Temmuz 1986 yılında anne tarafı Türk baba tarafıysa Amerikalı olarak dünyaya gelmiştir, Mahmut'un annesi Mahmut adlı oğluna Türk akrabalarının belli olması amacıyla "Mahmut" ismini vermiştir, Mahmut'un babası bu fikire karşı çıksada annesi Mahmut'a bu ismi zor bir şekilde ikna ederek koymuştur. Mahmut 17 yaşına kadar Los Santos şehirinde iş alanında önemli bir yer alan babası sayesinde " Mimarlık usta başı, İnşaat ustası, Ordinaryus Doktor " gibi meslek arkadaşlarıyla tanışmış ve 20 yaşında " Los Santos Police Department " adlı şehir güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerine başvuru yapmıştır, yaptığı ilk başvuruda kabul edilen Mahmut, İş soygunu, Ev soygunları, Rehine kurtarma, Ajanlık, Yönetimde uyum sağlama çalışmaları ve bu tarzda bir çok görevin üstesinden gelmeye çalışmış, genel olarak hepsinin üstesinden gelmiştir. Mahmut Boss şehir için yaptığı görevlerden sonra şehirin daha güzel bir hal alması için " Devriye Birimi " olarak geçen ekiplere, karşıdaki insanlarında canlarının sıkılmaması amacıyla ortak projeler, kurallar koymuştur. Polis departmanında uzun süredir görev yapan Mahmut şehirde bir çok kişi tarafından saygınlık aynı zamanda dostluk kazanmıştır. Mahmut artık şehrin düzenini daha iyi sağlamak, yeni dostlar edinmek, şehir görevlilerine yardımcı olmak amacıyla " Federal Investigation Bureau " adlı devlet kuvvetine katılmak istemektedir.

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Selim 20

- Günlük Online Saatiniz :  7-8 Saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSPD'de 2-3 aya yakın SWAT Şefliği yaptım aktif olarakda bu görevi sürdürmekteyim.

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Sunucuya geldiğimden beri illegal oluşumlara hiç el atmadım ve hiçbir zamanda ilgimi çekmedi. Girdiğim zamanlar bile 1-2 saat oynayıp çıkıyordum lakin bu legal oluşumlar için geçerli değildi. 4 aya yakın bir LSPD tecrübem var onun ve kolluk kuvvetleri gerçekten çok ilgi çekici geliyor bana. Kolluk kuvvetlerinde çok güzel anlar yaşadım çok güzel arkadaşlıklar yaşadım ve bu yüzden benzeri franksiyonlara minnet duyuyorum. FIB'ye yakışan bir karakterim olduğunu düşündüğüm için FIB nin bir parçası olmaya karar verdim.

Oyun İçi Adınız (IC) : Mucahit_Goztepe

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : LastGambit#2296

Karakterinizin Hikayesi : Los Santos'ta doğan Mucahit Goztepe Babası Türk Annesi ise Amerika asıllı olan bir çekirdek aileden geliyordu. Babasının mesleki geçmişi sırasıyla polis federal araştırma bürosu ve tekrar polis olması ve ondan duyduğu hikayeleri ve yaşadığı adrenalin dolu anlar Mücahit'in kolluk kuvvetlerine olan ilgisini körüklemişti. Sürekli karakola uğrayıp orada yakın dövüş ve silah kullanma eğitimi aldığı için daha gençken gerekli yeterliliklere sahipti. Mücahit yaşı geldiğinde LSPD bünyesine katıldı ve kısa bir süre içinde Los Santos Polis Departmanı bünyesinde SWAT Biriminin şefliğini üstlendi. Babasının geçmişi dolayısıyla aynısını kendisininde yapabileceğini düşünen Mücahit bu günler FIB için hazırlanıyor.

Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız Mı ? Hangileri? ::USNG(ER) LSPD(SWAT) Weazel News (Güvenlik) EMS (Uzman Cerrah
FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyon Neden Başvurdunuz?: 10 11 aydır pd de görev yapıyorum kendime güveniyorum bu fraksiyonda görevimi sonuna kadar yapacağıma güveniyorum.

Karakterinizin Hikayesi: 20 Mart 1989 tarihinde Türkiye'nin İstanbul şehrinde dünyaya geldi. Ailesi zengindi ve küçüklüğünde de rahat ve elit bir yaşantısı vardı. Bir gün ailesinin yaptığı Green Card başvurusunun onaylanması sonucunda ailesiyle beraber daha henüz 13 yaşındayken Amerika'ya yerleşti. Amerika'daki yeni hayatına alışmakta biraz güçlükler çekse de zaman geçtikçe artık Amerika'yı benimsemişti. Üniversite eğitimini Amerika'nın en iyi üniversitelerinden biri olan Harvard Üniversitesi'nde aldı. Ülkedeki artan suç oranları gibi sebeplerle ve ülkesini korumak amaçlı kolluk kuvvetlerine başvurdu. Uzun bir süre kolluk kuvvetlerinde görev yaparak güvenliğinden sorumlu oldu. Uzun zaman kolluk kuvvetlerinde görev yaptıktan sonra belirli sebeplerden dolayı yer değiştirse de en sonunda yine kolluk kuvvetlerine geri döndü. FIB başvurularının tekrar açıldığını gördü ve başvurusunu yaptı.

Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : İsmail-Yılmaz - 20 

- Günlük Online Saatiniz : Ortalama 10-11 saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSPD başkomiser/ / Weazel News Yazar/   EMS Uzman Doktor / LSCS komiser/USNG ast.kd.Çavuş

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Daha önce herhangi bir illegal oluşumda bulunmamış olmakla birlikte çok uzun süre kolluk kuvvetleri başta olmak üzere devlet fraksiyonlarında görev yaptım. Herhangi bir sorunda çözüme odaklı ve objektif olan, saygılı ve olgun bir kişiliğim mevcuttur. FIB'nin tüm sorumlulukları ve şartlarını sağlayıp, görevimi layıkıyla yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkürler 

Oyun İçi Adınız (IC) : Orhan_Kara

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : İsmail2332#4386

Karakterinizin Hikayesi : 28 Mart 1997 Tarihinde İstanbulda Dünyaya Gelmistir Çoğu Olayla Baş Başa Kalmıs Tek Kişi  Cogu Yerde Calısmıs Emek Vermis Birisi Kendisi Ailesini 3 Yaşında Kaybetmiş birisi LSPD komiser yazdımcısı Ardından LSPD başkomiser Olmuş Ardından Hastanede Uzman Doktor Olarak Görev Almıştır Ve sonrasında WEAZEL yazar Olarak Görev Yaptı

Изменено пользователем emre_ünal

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : Yekta - 23

- Günlük Online Saatiniz : 4-5 Saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSSD Şef - Whzeal News

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Bu tarz önemli fraksiyonlarda ciddi iş çıkarttığımı düşünüyorum.

Oyun İçi Adınız (IC) : Yekta_Kara

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : yekovvic#3623

Karakterinizin Hikayesi : 1995'de İstanbula doğdu kimsesiz olarak büyüdü sonra Kara ailesiyle tanıştı. Ama tanışmadan önce ilk Whzeal News'de Güvenlik olarak başladı sonra vaktinin çoğunluğunu Aileye ayırmak istemiştir. Daha sonra LSSD'de göreve başlamıştır uzun süre sonunda kendisi Birim Şefi olmuştur. Daha sonra Kara ailesi onu evladı gibi sahiplendi ve o da Aile için baya çabaladı. Kendisi İllegal ve Legal işler arasındaki olayları dengelemekle görevli aradaki köprü bu karakterdir.

Изменено пользователем Yekta_Kara

Başvuru Formu

- Gerçek İsim ve Yaş (OOC) : ertuğrul -31

- Günlük Online Saatiniz : 6 Saat

- Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız mı ? Hangileri ? : LSSD swat-Pd Swat - Ems Uzman Doktor

- FIB Gibi Önemli Bir Fraksiyona Neden Başvurdunuz ? : Bu tarz önemli fraksiyonlarda ciddi iş çıkarttığımı düşünüyorum.

Oyun İçi Adınız (IC) : Sezgin_Ergul

Discord İsminiz (Örnek: G.O.R.K#5970) : sezgin_ergl#1288

Karakterinizin Hikayesi : 6 aydır sunucunuzdayım oyun icindekı olaylara fazlası ile hakımım ve fibde  yonetıcı arkadaslara oyun ıcı ve sehır ıcı duzenın saglanması adına yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Günlük Online Saatiniz : 10-12 saat
Daha Önce Devlet Fraksiyonlarında Görev Yaptınız Mı ? Hangileri? :LSPD Swat Amir Swat Birim Şefi Şuan da da aktif olarak LSPD şefliği yapıyorum.

Karakterinizin Hikayesi: 10 Haziran 1988 yılında orta gelirli bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Mehmet. Ailesi onun her zaman polis olmasını istiyordu bu konuda özellikle babası çok baskı yapıyordu. 13 Mayıs 1999 yılında bir trafik kazasında babasını kaybettikten sonra hayatın onun için yeni başladığını anlamıştı. Babası kaybettikten sonra babasının isteği olan polislik mesleğini yapacağına kendine söz vermişti. Los Santos'ta bir polislik okuluna giren Mehmet okulu dereceyle tamamlayıp Los Santos Polis Departmanında görevine başlamıştı ve şuanda Los Santos Polis Departmanında LSPD Şefliği yapmakta.
Askeri Kimlik Kartım Var.
SADECE BİR TANE DEMORGANIM VAR.

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

• Создать...