Jump to content

Groove boss şikayetti

Kuzey_Tekinogullari
 Share

Recommended Posts

merhaba sayın yetkili ekibi geçenlerde groove bosuyla alakalı bir çok olay yaşadım ve kişiyi dm den tehdit etme sebebimide bu gün sizlerle paylaşacağım öncelikle melih medet adlı groove bossu arkadaşımız bir çok arkadaşımıza bak seni burdan attırırım bir daha hiç bir franksiyona giremezsin tarzında tehditler savunuyor ve bu arkadaşımız ballas discorduna gidip ''bu bebeler benim kafamı sikiyo'' demesiyle ünleniyor kendisi arkadaşımıza dair bir çok kanıt yok ama foruma atılan kardeşimize çetede uyarı veriyor rdm den ve çete uyarısı kaldırtmak içinde 25K para veriyor öncelikle size gerekli linkleri atıcağım ve sonrasına sizin karar vereceğinize ve bu kararınızda ADALETLİ olacağınıza inanıyorum sayın FİVELİVE yetkilileri                                                                                                                               Hiç bir freaksoyna giremezsin tehdit videosu : 

ve şimdide ballasın attığı rdm ile alakalı bir kayıtı paylaşacağım ve melih medetin discorda dediği lafalar: akşam droplarına girmiyorum bu bebeler benim kafamı sikiyor diyor dikkatli dinlerseniz anlayabilirsini link :

ayrıca bu arkadaş bizim bir çok kişiyi tehdit ettikten sonra banlarken analarını sikerim bunların diyor ama maalesef kayıt bulunmuyor bundan işlem yapılmayacağını biliyorum AMA Eğer bu arkadaş bana freaksiyon ihlali attırma cürretinde bulunursa bu arkadaşın daha çok kayıtlarını ortaya çıkarıcağıma dair söz veriyorum esenlikler dilerim......

Sizin 3kişi zaten en başta zaten cıkışınız verılecektı dcde cok sesımı cıkarmadım götünüzün bokuyla buraya gelıp saçma saçma forum açıyonuz akıl veriyonuz utku bundan aylar önce saif abi ivanovlar diye götümüzü yalıyordunuz atıldınız şimdi salak salak forum acıp bize akıl verıyordunuz akıllı durun !

• Kenann locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...