Перейти к содержанию

Five Live Ekibine Alımlar Açılmıştır

Рекомендуемые сообщения

Merhaba değerli Five Live oyuncuları öncelikle bu alımların açılmasından itibaren gelen başvurular için şimdiden teşekkür ederiz. 

Öncelikle kurallarımızdan biraz bahsedelim...

1. Ekibimiz içinde küfür yasaktır. Ayrıca herhangi bir insana bağırarak veya küfür ederek konuşmak yasaktır. Saygılı olacaktır...

2. Aramıza yeni katılan kişiler Five Live üzerinde yetkili olmanın nasıl olduğunu anlamaları için süreli veya süresiz ticket bakabilirler.

Not: Ticket bakmayan kişiler ekipten kalıcı olarak atılabilirler...

3. Serverın biz kurucular ve yöneticilerden gelen kurallara ne olursa olsun uyacak ve bu kurallar eşiğinde bizimle fikir alışverişi yapacak kişilere ihtiyacımız var.

4. Five Live şehri için fikir üretecek ve çözüm odaklı kişilere daha önceliklidir. Aramıza yeni katılacak arkadaşların Five Live yönetimini stres' e sokacak ve sorun üretecek kişilere karşıyız. 

5. Başvuran kişinin Çetede olmaması tercihimizdir. Ayrıca server üzerinde arkadaş grubu olmayan kişi daha önceliklidir. Başvuran kişinin arkadaş grubu var ise ve bu kişiler ayrımcılık gösteriyorsa kişi ve grubu kalıcı olarak serverdan uzaklaştırılır.

Önemli: Başvuran kişi ayrıca tarafımızca mülakata alınacaktır. Geçemez ise ana ekibe dahil edilmeyecektir.

Başvuru Şartları ve Bilgileri

Discord isminizi Örnek  olarak bu şekilde yazınız G.O.R.K#5970 ayrıca başvurudan itibaren oyun içi ve discord isminizi değişmeyiniz. +20 yaş başvurularda tercihimiz olduğu gibi oyun içi seviyeniz +25 üstünde olan kullanıcılar daha önceliklidir. Başvuru bilgilerini doldururken kısa açıklamalardan kaçınınız...

---

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :

Discord ve oyun içi isminiz :

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ?

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ?

Başvurma nedeniniz ?

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :Muzaffer Mustafa ISSI-Öğrenci-18

Discord ve oyun içi isminiz :DEMİR#7002 Demir_Korkmaz

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz : Haftaiçi Okulumdan Dolayı 8+ Saat,Haftasonu 16+ Saat Aktif Olabilirim.

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir :[USNG]United States National Guard'da Astsubay Kıdemli Başçavuş Olarak,[LSCS]Los Santos Country Sherrif'de Komiser Olarak Rol Yaptım.Aktif Olarak The Familles'da UNDERBOSS'UM Fakat Admin Olmam Konusunda Bana Hak Tanırsanız Çeteyi Bırakabilirim.

Başvurma nedeniniz : Sunucuyu Toxic,Troll ve Hile Kitleden Uzaklaştırıp Sunucumuzda Rol Yapmayı Daha Kaliteli Hale Getirmeyi,Oyun İçinden Gelen Reportlara,Discorddan Gelen Ticketlara En Hızlı,Objektif ve Tarafsız Bir Şekilde Yanıt Vermeyi,Çözemediğim veya Anlamadığım Bir Durum Olursa Bunları Üst Yetkililerime Bildirmeyi,Sunucumuz Adına Yararlı Olacak Fikirler Sunarak Sunucumuzu Daha Güzel Yerlere Getirmek İçin Gecemi Gündüzüme Katarak Çalışacağım.

Bana Hak Tanırsanız Şimdiden Teşekkür Ederim.

Kolay Gelsin.

Изменено пользователем Çakır

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :ertuğrul gökçen cep telefonu ve bilgisayar tamır ve satıs mağzası 32 yasındayım

Discord ve oyun içi isminiz : sezgin_ergl#1288   oyun ıcı:sezgin_ergul

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ?  isim geregı bilgisayar basındayım +10 saat aktıfım

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? Şu Anda Ems franksıyonundayım. Daha Öncleri Pd'de Kgt Ajanı ve Pd Lsdd ye Tayin olunca 5 Gun Lsdd Swat Amirliği yaptım

Başvurma nedeniniz ? Oyunda Bası boş kurallara uymayan cok insan goruyorum çok olaylara sahıt oluyorum bu olaylara adeletlı sekılde mudahale edıp oyun ıcı huzuru saglamak ıstıyorum oyun ıcınde +30 lvlım yasım 32  oyunun  daha zevklı ve kurallara uyguın ıslemesını saglamak ıstıyorum.Herhangi bir arkadaş Gurubum Bulunmamakta olup Oyun içi ems görev saatim dolduktan sonra mesai saatlerim haricinde ticaret ile uğrasıyorum metal cam kauçuk ticareti yapıyorum işim gereği pc basında +10 saat geçirmekteyim artık belli bir yasa geldğim dolayısı ile diğer admin arkadasları strese sokmadan  oyun ıcı  huzur ve adaleti ticketlere cevap vermeyi yeni baslayan arkadasların sorunlarını cozmeye calısacagım onlara yardımcı olacagım discord sunucusunun sohbet bölümünde görüyoruz arkadaslarımızın bazıları yenı baslıyorlar yardımcı olacak arkadas ben olmak istiyorum ama sunuda soylemek istiyorum adminlik hakkında herhangi bir bilgim bulunmamakta +3 aydır bu sunucudayım sizlerin yönlendırmesıyle bu işin ustesınden gelirim teşekkür ederim.

Изменено пользователем sertan

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :Mert Özdemir Beden Eğtimi Öğretmenliği Okuyorum Yaşım 19

Discord ve oyun içi isminiz :It's always too early to quit.#1997 Samato_Cverd

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz : Hafta İçleri 3-4 Saat Girebilirim (Perşembe Cuma) Bugünler Haricinde Salı Ve Çarşamba Günleri 7 Saat Hafta Sonları da 10-12 saati görüyorum

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir USNG Fraksiyonunda Teğmen Olarak Görev Yaptım, Marabunta Grande Çetesinde Bulundum, Weazel News Fraksiyonunda Organizasyon Müdürü Olarak Görev Yaptım ( şuan usng de görev alıyorum )

Başvurma nedeniniz : Sunucuyu Daha Düzenli Bir Hal Almasını Ve Troll Gibi Şeylerden Kurtarmak Amacıyla Yetkili Olmak İstiyorum

Изменено пользователем Mert Özdemir

Bahadır Sarıcı 18 yaşındayım öğrenciyim

DC: Bahadır#2821 Bahadir_Turan

Günde 6 saat hafta içi aktifliğim mevcut hafta sonu 9-10 saat

daha önce EMS de Ordinaryus a kadar yükseldim LSSD de SWAT lık yaptım şuan LSPD de SWAT lık yapıyorum

Başvurma nedenim sunucuyu Troll kitleden uzaklaştırmak ve Sunucu yönetimine katkıda bulunmak istiyorum nerdeyse 5-6 Aydır bu sunucudayım 

Oyun ici lvl 30

Изменено пользователем Bahadir_Turan

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Mehmet Şahin - Öğrenci - 18

Discord ve oyun içi isminiz : Mehmetr#1317 - Mehmet_Ren

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ? : Ortalama 11-12+ saat

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? : LSPD Birim Şefi / LSCS Amir / Weazel News Direktör / USNG Ast. Kdm. Üstçavuş / LSCH Avukat / EMS Doçent Yardımcısı / FIB Ajan / Marabunta OG / LSPD Birim Şefi (Aktif)

Oyun içi Level : 47 seviye (147/188EXP)

Başvurma nedeniniz ? : Öncelikle saygılı ve olgun bir kişilik olduğuma inanırım, büyüklerime veya küçüklerime saygıda kusur etmem. Sunucunun hep beraber daha iyi yerlere gelmesinde hem fikir hem de uygulama olarak katkım olacağına yürekten inanıyorum. İnsanların sorununu, derdini dinlemeyi bu problemlere bir çözüm getirmekten de mutluluk duyarım. Günümüm her zamanında elimden geldiğinin sonuna kadar bu sunucu, bu sunucudaki insanlar ve bu sunucunun gelişmesi için çalışmak benim için hiçbir sorun arz etmez. Sizlere sonuna kadar yardım etmek ve sizlerin de bana bir hak vermesini çok isterim. Herhangi bir sorunda objektif yaklaşımla sorunu çözebilirim. Kurallara çok rahat uyabilir, üst rütbelerimden söylenenleri sorun olmadan yapabilirim. Bulunduğum görevde her konuda yardımcı olmak benim için bir sorumluluktur. Bana şans vermenizi isterim ve bu sunucu için çalışmaya sonuna kadar hazırım. Teşekkürler.

Изменено пользователем Poyraz_Ren

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :Ali,Öğrenci,18

Discord ve oyun içi isminiz :ALİ#0524 Ali_Cakma

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ? Hafta İçi 5-7 Saat///Haftasonu 9-12 Saat Aktif Oluyorum

Oyun İçi Levelim:34(124/136)

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ?/Kolombiya Mafyası /RUS MAFYASI/USNG/LSPD/LSSD/GROOVE/VAGOS/MARABUNTA/WEAZEL NEWS/Şuan Weazel Newsteyim

Başvurma nedeniniz ? Oyundaki Rol Kalitesini Ve Oyuncu Kitlesini Daha İyi Hale Getirmek,Oyunu Yaklaşık Olarak 7 Aydır Oynuyorum Çok Fazla RDM,VDM,ADK Gibi Şeylerle Karşılaşıyorum Bu Olayları Minimum Seviyeye İndirmek İçin Ekibinize Katılmak İstiyorum

Изменено пользователем Ali_Cakma

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Enes / 20 / Sağlık Teknisyeni 

Discord ve oyun içi isminiz : KÖNİNGSPLATZ#1746 - Bay_Keskin

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ?  :  14-15 Saat

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? : EMS, LSSD, Los Santos Vagos, Weazel News, East Side Ballas, USNG, LSPD, The Families Grove Street.

Başvurma nedeniniz ? :  Sunucuda uzun zamandır oynuyorum. Bütün fraksiyonların işleyişini biliyorum. Tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Sunucuya katkıda bulunabileceğime eminim. Topluluğa daha iyi bir RolePlay deneyimi yaşatmak için başvuruyorum.

Изменено пользователем Enes_Saygin

Gerçek  isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :

-Ömer Faruk Nebil, Öğrenci

Discord ve oyun içi adınız :

-Neb1l#2828, David_Nebil

Oyun seviyeniz:

-43 seviye (83/124)

-13:00'dan sonra 00:00 kadar genellikle aktifliğim bulunmakta hafta sonra bu süre daha da uzuyor.

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlarda  ?

-İlk başladığım fraksiyon  Vagos 2 hafta burada bulundum daha sonra, 1 hafta Grove, 2 ay LSPD amirliği yaptım 1,5 ay da LSSD de Birim Şefi görevi yaptım. Şuan aktif   olarak LSPD de Birim Şefi görevi yapmaktayım

Başvurma nedeniniz ?

-Toplam da 2 bin saat  gibi bir süre FİVELİVE da vakit geçirdim şehirde ki çoğu kişiyle tanışmışlığım sohbetim var sosyal birisiyim. Artık serverımızda ki sorunlara sizlerle beraber yardımcı olmak istiyorum. Amacım sizler gibi serverımızda ki oyuncuların ve gelecek olan oyuncularımızın keyif almasını sağlamak. İnsanların sorunlarına yardım etmek sevdiğim bir şey olduğu için ve burada fazla vakit geçirdiğim için insanlara iyi bir şekilde yardım edebileceğimi düşünüyorum. Bu yüzden FiveLive ailesine katılmak istiyorum.

Изменено пользователем neb1l

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Cem - 25

Discord ve oyun içi isminiz: El Bragovich#9721

Hafta içi: 10-15

Hafta sonu: 10-15

——————————

Başvurma nedeniniz ?

Amacım Fivelive Roleplay aleminde kaliteli, güzel ve eğlenceli rollerin döndüğü ortama liderlik etmektir.

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Onur DİNÇ 21 yaşındayım Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.

Discord ve oyun içi isminiz : Discord İsmim: OnuR#0001 Oyun İçi İsmim: Charles_Icewon

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz : Günde 7-8 saat aktifim bu bazen +10 saatte olabiliyor. Haftada 2-3 sefer sabah saat 05.00 a kadar aktif olabiliyorum. 

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ?: USNG, Weazel News, The Families, LSPD, LSCS (şuan da LSCS de swat olarak görev yapmaktayım.)

Başvurma nedeniniz ?: İnsanlara yardımcı olmayı seviyorum, bir başkasının sorununu kendi sorunum gibi düşünerek o kişiye elimden geldiğince yardım ederim. Bunun yanı sıra bilindiği üzere sunucuda bazı Fail RP durumları olabiliyor. Bu olaylara adaletli bir şekilde müdahele edebileceğime inanıyorum. Asıl amacım FiveLive ekibine yardımcı olmak ve sunucuyu daha güzel ve oynanabilir bir duruma getirmektir. Ayrıca B1 (orta üstü) düzeyde ingilizce bilgimin olduğunu da belirtmek isterim. 

Teşekkürler...

Изменено пользователем Charles_Icewon

Gerçek ismiz, mesleğiniz ve yaşınız : Emrah Öğrenci 17

Discord ve oyun içi adız : 𝕰𝖒𝖗𝖆𝖍#7794  Tommyy_Tom

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ? Hafta İçi 4-5 Saat Hafta Sonu 8-9 Saat

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlarda? vagos,weazel news,marabunta

Başvurma nedeniniz ?Başvurma Nedenim Sunucuda Çok Sayıda Bug Var Ve Bu Bugu Kullananların Sayısıda Fazla Ve Birazda Adaletsizlik Olduğunu Düşünüyorum Hep Birlikte Sunucuyu Şuan Olduğu Güzel Durumundan Çok Daha Güzel Bir Yer Haline Getirmek İstiediğim İçin.

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Muhammet - TSK(Astsubay) - 26

Discord ve oyun içi isminiz : QananMemedov - QananMemedov#2778

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz?: Ortalama 6 saat

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? : İlk olarak USNG de Army tim komutanı olarak görev yaptım. Burada uzun süre görev aldıktan sonra LSCS ye geçme kararı aldım. Gerçektede asker olmam hasebiyle genelde kolluk kuvvetlerinde görev almayı seviyorum. Şuanda halaa LSCS de Eğitim ve Hava Birim Şefi olarak görev yapmaktayım.

Başvurma nedeniniz ? : Sunucu içerisinde sevdiğim fraksiyonlarda gelebileceğim en yüksek konuma geldim. İnsanların nazarında yeterince saygınlık kazandığımı düşünüyorum. Sunucu bana istediğimi verdi. Bana güzel bir oyun deneyimi yaşatan sunucuya hizmet etme sırasının bende olduğu kanaatindeyim. İş bu yüzden bu başvuruyu yapıyorum. Bir diğer başvuru sebebim ise sunucu fark edilir ölçüde user kaybetti bunun farkındayım. Bunu geri kazandırmak ve sunucuyu eski parlak zamanlarına geri getirmek için bende elimi taşın altına koymak istiyorum.

•  Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :
    Eyüphan-Öğrenci-17

! EYPİO#8378 - Eyuphan_Kocak

Hafta içi 6 ile 7
saat arası hafta sonu ise 10 saat ve uzeri aktiflik sağlıyabilirim

Sadece EMS Fraksiyonunda bulundum ve Suanda İse EMS de Ordinaryus  olarak,, hala gorevime devam etmekteyim

Başvurma nedeniniz ?
Ben uzun zamandır EMS fraksiyonunun yoneticisiyim.Bir çok çalısmalarımda goz onundedir.Gorev suresi boyunca hakka ve hakkaniyete riayet ederek mudahele edebileceğimi dusunuyorum. Oyuncuların gerek oyun içi gerek oyun dısı problemleri cozmeyi taahhut ediyorum.

Изменено пользователем eyup

• Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Özkan Öztürk / Sanayide Ford Motor,Altbakım Ustasıyım Yaş 20

Discord ve oyun içi isminiz : 'Bugs Bunny#4271 / Ozkan_Oztrk

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ? : Hafta İçi 7 saat Hafta Sonu 10-8 saat arası 

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ?  Askeriyede Kıdemli Uzman Cavuş / Ems Hemşire / Wzl'da Yazar Şefi / LSPD' De Swat

Başvurma nedeniniz ?
Hata Alan Kullanıcılara Hatalarını Düzeltmelerinde Yardımcı Olmak. Kullanıcıları Rahatsız Eden Diyer Kötü Kullanıcıları Cezalarını Verip Güzel Ve Hakkaniyetli Nezih Bir Oyun Sunmakta  Size Yardımcı Olmak.

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Erce, Öğrenci,18

Discord ve oyun içi isminiz Erce#1105 Erce_Cingen

ünde ne kadar aktif olabilirsiniz ? :8-10 saat

:Ballas,Polis Departmanında başkomiser ve aktif olarak askeriyede Korgeneral olarak görev yapmaktayım.

Başvurma nedeniniz ?

Şuanda aktif olarak görev alan admin ekibine yardım etmek.

Yeni fikirler getirmek,oyunu daha  da geliştirmek.

Diğer oyuncuların oyununu güzelleştirmek.

Level:25

Изменено пользователем Erce

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Torunalp, Öğrenci, Yaşım 18

Discord ve oyun içi isminiz : Torunalp#1891 - Dara_Kalender

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ? Hafta İçi Günde +8 Saat, Hafta Sonu Günde +12 Saat 

Oyun İçi Level : 35

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? LSCS - LSPD - EMS - BALLAS - THE FAMILIES - MARABUNTA GRANDE - WEAZEL NEWS

Başvurma nedeniniz ? FiveLive'ı çok insan oynuyor ve FiveLive Ekibinin bunlara yetişmesi zor olabiliyor bunu anlıyorum. Bu yüzden bende Fivelive ekibine katılıp sizlere yardım etmek istiyorum, olgun biri olduğumu düşünüyorum zaten uzun süredir bu sunucudayım sunucun %99'unu biliyorum Fivelive ekibine katkımın olacağından eminim.

Изменено пользователем Torunalp

18 hours ago, Project Manager Assistant said:

Merhaba değerli Five Live oyuncuları öncelikle bu alımların açılmasından itibaren gelen başvurular için şimdiden teşekkür ederiz. 

1. Ekibimiz içinde küfür yasaktır. Ayrıca herhangi bir insana bağırarak veya küfür ederek konuşmak yasaktır. Saygılı olacaktır...

2. Aramıza yeni katılan kişiler Five Live üzerinde yetkili olmanın nasıl olduğunu anlamaları için süreli veya süresiz ticket bakabilirler.

3. Serverın biz kurucular ve yöneticilerden gelen kurallara ne olursa olsun uyacak ve bu kurallar eşiğinde bizimle fikir alışverişi yapacak kişilere ihtiyacımız var.

4. Five Live şehri için fikir üretecek ve çözüm odaklı kişilere daha önceliklidir. Aramıza yeni katılacak arkadaşların Five Live yönetimini stres' e sokacak ve sorun üretecek kişilere karşıyız. 

5. Başvuran kişinin Çetede olmaması tercihimizdir. Ayrıca server üzerinde arkadaş grubu olmayan kişi daha önceliklidir. Başvuran kişinin arkadaş grubu var ise ve bu kişiler ayrımcılık gösteriyorsa kişi ve grubu kalıcı olarak serverdan uzaklaştırılır.

Önemli: Başvuran kişi ayrıca tarafımızca mülakata alınacaktır. Geçemez ise ana ekibe dahil edilmeyecektir.

Discord isminizi Örnek  olarak bu şekilde yazınız G.O.R.K#5970 ayrıca başvurudan itibaren oyun içi ve discord isminizi değişmeyiniz. +20 yaş başvurularda tercihimiz olduğu gibi oyun içi seviyeniz +25 üstünde olan kullanıcılar daha önceliklidir. Başvuru bilgilerini doldururken kısa açıklamalardan kaçınınız...

---

Başvurma nedeniniz ?

50 minutes ago, Torunalp said:

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Torunalp, Öğrenci, Yaşım 17

Discord ve oyun içi isminiz : Torunalp#1891 - Dara_Kalender

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ? Hafta İçi Günde +8 Saat, Hafta Sonu Günde +12 Saat 

Oyun İçi Level : 35

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? LSCS - LSPD - EMS - BALLAS - THE FAMILIES - MARABUNTA GRANDE - WEAZEL NEWS

Başvurma nedeniniz ? FiveLive'ı çok insan oynuyor ve FiveLive Ekibinin bunlara yetişmesi zor olabiliyor bunu anlıyorum. Bu yüzden bende Fivelive ekibine katılıp sizlere yardım etmek istiyorum, olgun biri olduğumu düşünüyorum zaten uzun süredir bu sunucudayım sunucun %99'unu biliyorum Fivelive ekibine katkımın olacağından eminim.

19 hours ago, Project Manager Assistant said:

---

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : eyüp fabrikada çalışıyom yaşım23

Discord ve oyun içi isminiz : eyup#3259  oyun ismim :Eyup_Fearless

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ?14:20 araları giriyorum  akşam  23:00 kadar aktif kalabilirim 

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ?LSPD_LSCS

Başvurma nedeniniz ?FiveLive Ekibinin bunlara yetişmesi zor olabiliyor bunu anlıyorum. Bu yüzden bende Fivelive ekibine katılıp sizlere yardım etmek istiyorum, olgun biri olduğumu düşünüyorum zaten uzun süredir bu sunucudayım sunucun %99'unu biliyorum Fivelive ekibine katkımın olacağından eminim.

19 hours ago, Project Manager Assistant said:

Discord isminizi Örnek olarak bu şekilde yazınız G.O.R.K#5970 ayrıca başvurudan itibaren oyun içi ve discord isminizi değişmeyiniz. +20 yaş başvurularda tercihimiz olduğu gibi oyun içi seviyeniz +25 üstünde olan kullanıcılar daha önceliklidir. Başvuru bilgilerini doldururken kısa açıklamalardan kaçınınız...

---

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız :Adım Selman mesleğim öğrenciyim 20 yaşındayım

Discord ve oyun içi isminiz :selmanyk#9938 oyun içi ismim Peter_Aliyev

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ?5 yada 6 saat aktifim ama saatlerim değişiyor ve ben perşembe ve cuma okula gidiyorum o yüzden iki gün aktif olamıyorum o günler haricinde hep aktifim

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? Ben 8 ay önce LSPD fraksiyonuna başvurmuştum sonra LSPD ile LSCS yer değiştirmişti o yüzden LSCS fraksiyonuna da başvurmuştum

Başvurma nedeniniz ? Sunucuyu Toxic,Troll ve Hile Kitleden Uzaklaştırıp Sunucumuzda Rol Yapmayı Daha Kaliteli Hale Getirmeyi,Oyun İçinden Gelen Reportlarla En Hızlı ve Tarafsız Bir Şekilde Yanıt Vermeyi,Çözemediğim veya Anlamadığım Bir Durum Olursa Bunları Üst Yetkililerime Bildirmeyi,Sunucumuz Adına Yararlı Olacak Fikirler Ortaya Koyarak Sunucumuzu Daha Güzel Yerlere Getirmek İçin

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Ataberk, Öğrenci, 21

Discord ve oyun içi isminiz :  ataberk#2945, Kalender Aydın

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ? 10+

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? Grove

Başvurma nedeniniz ? Çok fazla zamanım var

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Ahmet 24 Sanayi Faliyetleri Motor Bölümu Mekanik.

Discord ve oyun içi isminiz : letf ραşαвєу.∂єѕ#4501  /Pasabey.des

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz ?🕙-12 saat

Usng aktif olarak askeriyede görev yapmaktayım.

Başvurma nedeniniz ?

Şuanda aktif olarak görev alan admin ekibine yardım etmek.

Yeni fikirler getirmek,oyunu daha  da geliştirmek.

Diğer oyuncuların oyununu güzelleştirmek.

Seviye:25

Yusuf, Üniversite Öğrencisi, 20

noahalois#2951, Noah_Lois

Oyun içi seviyeniz :

42 seviye (14/168EXP)

Haftaiçleri 16:00 ile gece 02:00 arası, haftasonları ise 15:00 ile sabah 05:00 aralarında müsait oluyorum. Ortalama 8-12 saat aralığında aktif olabilirim, zaten vaktimin çoğunu sunucuda vakit geçirerek harcıyorum.

Sunucuya ilk başladığımda 1 ay kadar Vagos çetesinde bulundum sunucuyu tanıma ve öğrenme aşamalarımdı, daha sonra askeriyeye katılıp 2.5 ay kadar orada bulunup üst rütbelere ulaştım. Bir süre askeriyeye ara verip 1 ay boyunca Grove çetesi üyesi olarak bulundum. Tekrar askeriyeye katılıp yaklaşık 1 ay süre boyunda askeriye yine üst rütbeli olarak rol yaptım.

Başvurma nedeniniz ?

Geçmiş yıllarda MTA (VendettaRP), Garry's Mod (DarkRP, HogwartsRP), Arma 3 (AltisLife, 57.Alay) gibi oyunlarda onlarca farklı roleplay modunu ve sunucularını deneyimledim. TeamSpeak kullanılan zamanlarda birçok oyun sunucularında yönetim ekibinde bulunup CS 1.6 ve CS:GO gibi birçok oyunda sunucular açıp 1000+ kişilik grupları ve toplulukları yönettim. FiveLive sunucusunda 15.11.2021 tarihinden bu yana bulunuyorum, neredeyse denemediğim/görmediğim franksiyon kalmadı. Sunucuda ki tüm meslekleri/eklentileri deneyip tecrübe edindim. 6 aylık bir süreçtir sunucuda oyuncu olarak bulunuyorum, hangi oyuncu türü hangi sistem/eklentiden memnun olup memnuyetsiz kaldığı hakkında bilgim var. Discord ve oyun içinde bir arkadaş grubum olmadığı için vaktimin tamamını görevime ayırıp sürekli olarak discord da bulunabilirim. Objektif ve tecrübeli olmamla birlikte tüm oyuncuların şikayetlerini ve sorunlarını çözebileceğimi düşünüyorum.

Gerçek isminiz, mesleğiniz ve yaşınız : Bekir Basut Bilgi İşlem Sorumlusu 22

Discord ve oyun içi isminiz : basutbaha#4522 Bekir_Basut

Günde ne kadar aktif olabilirsiniz : 5+

Daha önce hangi fraksiyonlarda bulundunuz ? Bulunduysanız bunlar nelerdir ? LSPD EMS VAGOS

Başvurma nedeniniz : Fivelive yi daha güzel RP server'ı haline getirmek ve insanların rol zevkini baltalayan kurallara uymayan kişilerin banlanmasında demorgana yollanmasına yardımcı olmak

Изменено пользователем Bekir

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

• Создать...