33512-Sungur Aslanbey Basvuru

1. Discord Nick: sungurbj
  2. İsim ve Yaş: Enes 24
  3. Oyun İçi İsim: Sungur Erdenet
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet, FL’de de bir süre yaptım fakat iş hayatımın yoğun dönemine denk geldiği için inaktiflik verdim.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Helper kadrosuna katılarak sunucuda daha fazla sorumluluk almak ve topluluğa daha aktif bir şekilde katkıda bulunmak istiyorum. Uzun süredir bu oyunu oynuyor ve sunucudaki topluluğun gelişimine katkı sağlamak istiyorum. Ayrıca, oyuncular arasındaki sorunları çözerek sunucunun daha dostane ve düzenli bir ortam olmasına yardımcı olmak istiyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Uzun süredir bu işi yapıyorum ve bu süre zarfında birçok farklı durumla karşılaştım. Bu deneyimler sayesinde hızlı bir şekilde sorunları çözebilme ve oyunculara yardımcı olabilme yeteneğine sahibim. Ayrıca, sabırlı ve anlayışlı biriyimdir, bu da beni topluluğa katkı sağlamak için uygun bir aday haline getirir.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucuda uygulanan mevcut kuralları tam olarak biliyorum. Bu kuralların amacını ve neden gerektiğini anlıyorum ve bu kuralları diğer oyunculara da doğru bir şekilde iletebilirim. Ayrıca, kuralların uygulanması konusunda kararlıyım ve herhangi bir ihlal durumunda adil ve tutarlı bir şekilde hareket etmek için elimden geleni yaparım.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) 6+
5 Likes

Eskiler Masaya Yeniden Yumruğunu Vurmaya Geliyor :smiling_face_with_three_hearts:

Prime Admin kadrosu geri dönüyo

1 Like

Talebiniz Onaylanmıştır.