48379/ Helper Başvuru

1. Discord Nick:yunus_limit
  2. İsim ve Yaş: Yunus Emre 22
  3. Oyun İçi İsim: Yunus_Barnes
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Fivemde evet
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Helper olarak katılmak istiyorum. Sosyal biri olarak, oyunculara yardımcı olmayı ve topluluğa destek olmayı seviyorum. Kuralların doğru uygulanması ve oyuncuların keyifli bir deneyim yaşaması için elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Deneyimlerimle sunucunuza katkıda bulunmak istiyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Beni diğer adaylar yerine Helper kadrosuna almalısınız çünkü oyuncularla etkili iletişim kurabiliyorum, roleplay ve sunucu yönetiminde deneyimliyim, kuralları adil bir şekilde uyguluyorum ve oyunculara yardım etmeyi seviyorum ve sunucu da çok uzun zamandır oynuyorum.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucunuzda uygulanan mevcut kurallar hakkında oldukça bilgiliyim. Kuralların oyuncuların adil ve keyifli bir deneyim yaşaması için ne kadar önemli olduğunu anlıyorum. Bu kurallara sadık kalmak ve doğru şekilde uygulanmasını sağlamak için gerekli bilgi ve deneyime sahibim. Her insan da olabilceği gibi benim de eksik olduğum yerler vardır ve bunları öğrenmeye açık biriyim.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Helper olursam eğer hafta içi akşam saatlerinde 5-6 saat cumartesi de dahil .Pazar 10 saati bulabilir ama min 6 saat akşam saatlerinde tabiki

Emre_Baltacii olarak ismim değiştirildi