70743 Dogus_Scrip Cheat Hunter Başvuru Formu

1. Discord Nick:okeanos.bet
  2. İsim ve Yaş: Doğuş 17
  3. Oyun İçi İsim: Dogus_Scrip
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet çoğu pvp sunucusu farklı platformlarda roleplay sunucularında uzun süre cheat hunter deneyimim bulunuyor
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: sunucuda uzun süredir oynuyorum.oynadigim süre içinde hep yetkili kadrosuna girmek istiyordum zaten.hile kullananlara karşı gelmek istediğim için yetkili kadrosuna girmek istiyorum
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Uzun süredir hilelerle ilgileniyorum.Daha önce çok defa kontrole girdim.Ve önceki chlerden daha fazla bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum.CHlik yaptığım sunucularda ise oyuncu ne kadar saklarsa saklasın bypass kullansın buldum.Ve sunucumuzdaki hile sayısının arttığını fark ettim.daha önce ne kadar hile sebebiyle ban yediysem bile bana guvenebilir ve kadroya alabilirsiniz
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Temel olarak biliyorum fakat uzun süredir sunucuda oynamadığım için unutmuş olabilirim
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) 8 9 saat arası

kardeşim benim hakeder

Daha önce aynı platformlarda adminlik yaptık ve gerçekten çoğu ac den daha iyi işini güzel yapiyor