Asdasfdsff

hatam olduysa kusura bakma ama ben bekledim orda sende gozukmuyor yanlis anlasilma var

kanka 40la gidiyorum diyorsun ama ben 340la gidiyorum toplasak 380 oluyo 380le biri sana vursa gerçekte yok olacaksın sen burda beklemiyorsun bile

ben bilemem kacla geldigini ben kacla gidiyorsam ona gore rp yaparim

istersen gel rol tekrari yapalim hatami duzelteyim bilmiyordum o hizla geldigini

bakma benim orda sana ates ettigime gunrpci biri degilim sadece ileri geri konustugun icin vurdum arkadaism car raming yapti onun adinada kusura bakma kankam ben ordaki rolu kendime uygun sekilde yaptim begenmediysen tekrarini yapariz ama burda tartismaya gerek yok demo yiceksemde yiyeyim 120dk yatar cikarim

ileri geri konusmadan once sen benle agresif konuştun kanka ben kaza sonrası özürümü diler geçerim normalde

kankam seni birisiyle karistirdim o yuzden oyle konustum zaten farkindaysan sonradan senin o kisi olmadigini gorunce vurma dedim arkadasa

vursa rdm girecekti ondan demiş olmayasın

kankam bana kufur edip kacan biri vardi senin gibi gri kiyafetli

rdmden giderdik ama seni onunla karistirdik o yuzden kufur ettim

o kufur icinde ozur dilerim kankam bu konuda haklisin (: istersen gel rol tekrari yapalim hatami duzeltim

gerek görmüyorum rol tekrarına hocam

senin kararin kankam dedigim gibi ben orda durdum cunku 40la gidiyordum yani kendime gore rol yaptim bir ihlal yok arkadasimin yaptigi car raminge lafim yok

bir anda ortaya çıkmamamı falan hesap etsen anlardın zaten hızın yüksek olduğunu

kankam bi anda ciktiginde ben nasil anlayayim hadi ben takla atsaydim okeyde ben sadec arkaya dogru gittim

e ben takla attım 3-4 defa ondan anlamadın mı

bende gorulmedi iste banka tarafina dogru bakiyordum

Merhabalar, forumunuz silindiğinden ötürü şikayetiniz reddedilmiştir.

KONU KAPATILDI