Enes_Karagooz // 67771 // Helper başvuru formu

1. Discord Nick:Rulix #justrulix0
  2. İsim ve Yaş: Enes 18
  3. Oyun İçi İsim: Enes_Karagooz
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: kısmen
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: bu sunucuyu özlediğimiz hevesimizin kursağımızda kaldığı eski günlerine döndürmek için yönetimi kolaylaştırmak için bilgimle olgunluğumla ve kapasitemle bu sunucunun güzel yerlere gelmesinde pay sahibi olurum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: sunucuda tamı tamında 2 yıldır rol yapıyorum ve girmediğim rolünü yapmadığım hiç bir fraksiyon yok artık her kural ezberimde her rol hatası ezberimde fivelive ile ilgili herşeyi çok iyi biliyorum bulunduğum her fraksiyonda hep yönetim rütbelerinde yer aldım 3 kere bossluk aldım 2 tanesinde gayet başarılıydım teknik kapasitem ve olgunluğum çok üst düzeyde çok anlayışlı bir insanımdır karşımdaki insanın üstüme çıkmasına izin vermem ama bunu güzel bir dille yaparım sunucumuzda oluşan sorunları problemleri güzel bir dille anlatarak çözmeye çalışırım
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: dediğim gibi sunucuda 2 yıldır rol yaptığım için bilgim kapasitem çok üst düzeyde nerede ne yapılması nerede ne yapılmaması gerektiğini çok çok iyi biliyorum
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl? okul günleri 5 - 7 saat arası okul olmadığı günlerimde 9 - 11 saat arası