Fbi franksiyonu şikayet

1. Örnek başlık: fib direktoru şikayet

2. Oyun içi nickiniz: Abbas unutulan

3. Şikayetin yapıldığı fraksiyon: fbi

4. İhlalin tarihi ve saati: 11.05.2024 22.30

5. Durumu açıklayınız: ballas ekibi weazelde agresif rol yapıyor bizde o civarda askeriye var diye onları davet ediyoruz, askeriye müdahale ediyor. ben eskiden fibde iken gerekirse direktör olsun ilk 2 rütbeye kimlik gösterebilir kişi bana adımı rütbemi sormadan kimlik gösterip bana üstünlük kurmaya çalışıyor. sunucuda neredeyse her rolü yaptım ve böyle bir saçmalık ile ilk defa karşılaşıyorum. olay hala sıcak olduğu için komple weazel olarak sinirlerimiz gergin ve sesimin tonunu yükselterek konuşuyorum arkadan ajanlar bağırma vs diyor direktör ile konuşurken sonra direktör murat direktörümüz ile konuşmak istediğini belirlitiyor ve yanında lspd şefi ballaslar ve sivil oyuncularda var sonra hepsi birden fib yeleği takıp weazele giriyor. yükleyeceğim kanıt dökümanı yeteriz kalırsa olayın başından sonuna kadar kayıdım mevcut hepsini iletebilirim gene takdir sizlerin kolay gelsin.

6. İhlal zaman kodu: utc + 3

7. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/0662kd

8. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:

İlk olarak şehirde işlenen suçlar öncelikle LSPD’nin sorumluluğundadır. FIB hiyerarşik olarak Weazel News’in üstündedir. Karşınızdaki sivil gördüklerini anlatırken sesinizi yükseltiyorsunuz sonra size kimliğini gösterip USNG’nin aşırıya kaçan hareketini sorguluyor. Yandaki sivil için gerekli uyarı verilmiştir. Onun dışında FIB bünyesi tarafından yapılan herhangi bir rol hatası yoktur. İyi roller dileriz.