Fivelive.net Helper Kadrosuna Başvuru Formu / Jack_Woods (72103)

1 * Discord Nick: hzbruhmoment
2 * İsim ve Yaş: Demir 19
3 * Oyun İçi İsim: Jack_Woods
4 * Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Fivem de bulundu Admin deneyimin uzun bir süre ve FiveLive’ı uzun süredir oynuyorum ve oyuncular ile nasıl konuşacağımı saygı çerçevelerini vs biliyorum ve cs 1.6 da cs2 topluluk sunucularında hep üst yönetim kadrosunda oldum halen de üst yönetim kadrosundayım ve işimi severek sıkılmadan yapıyorum fivelive helper ekibinde de aynı çabayı göstermek istiyorum.
5 * Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Çünkü FiveLive’ı uzun süredir oynuyor olup report kısmında özellikle 00:00’dan sonra aktif admin olmayabiliyor ve olsa bile müsait olmayabiliyorlar ayrıca aktifliğim ve ilgilenebileceğimden dolayı artık katkı sağlamak istiyorum, bu projede yardımım olsun istiyorum.
6 * Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Rol bilgimin çok iyi olduğunu düşünüyorum, adminler ve kararları hakkında bilgiliyim yani ne gibi durumlarda ne gibi çözümler sunulacağına hakimim, ayrıca fivelivede eski bir oyuncuyum ve her türlü konuya hakimim yani oyunculara yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. ayrıca arkadaşlarım tarafından oldukça güzel görünüyor daha önce bir çok aileye girdim hiçbir ailede beni sevmeyen biri olduğunu hissetmedim tanıştığım herkesle arkadaş olabiliyorum ve samimiyet kurabiliyorum girdiğim her ortama uyum sağlayabiliyorum.
7 * Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Evet bilgim var sunucu kuralları hakkında.
8 * Günlük aktifliğiniz nasıl?: Hafta içi 8-9 saat , Hafta sonu değişiyor ama istisnalar olmazsa öğlen 12:00 veya 13:00 Dan gece 1’e kadar aktif olurum.

1 Like