Helper Başvuru 26604

1. Discord Nick:chss_rxr
  1. İsim ve Yaş:İsmail 17
  2. Oyun İçi İsim: Chris Hunt
  3. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:Hayır :Bulunmadım. Hatta şuanda aktif olarak discord support görevinde çalışıyorum
  4. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: admin Kadrosu İle tanıştım Hepsini baya sevdim Onlarda beni sevdi galiba onlarla beraber daha yerlere getireceğime inanıyorum. _Merhabalar Zaten aktif olarak şu anda Discord Support olarak bulunduğum Five live projesinde discorddan yardım ettiğim kadar oyundan da yardım etmek istiyorum Bu nedenle Discord Support kazandığım tecrübelerle Helper a öngördüğüm sürece tecrübelerimi daha iyi aktara bilirm . Helper almış öngördüğüm zaman Discord Support almış olduğum altyapıyı Hem oyunda hem Discorda oyuncularımıza ve daha iyi hizmet anlayışısağlayabilirim
  5. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?:Sorunları hızlı bir şekilde tanımlar ve çözümlerim, bu da sunucunun huzurunu korumak için önemli bir yetenektir sabrım sayesinde topluluğun her üyesine adil davranırım
  6. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:Merhabalar Zaten aktif olarak şu anda Discord Support yaptığım için güzel bir bilgi mevcuttur
  7. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat)Hafta içi 8.5 % 9 Hafta sonu 12-15saat