Helper Başvuru // 96912

1. Discord Nick:flexcus
  2. İsim ve Yaş:Kerim 15
  3. Oyun İçi İsim: Kerim_Flow
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:evet fivemde
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?:çünkü insanlara yardım etmeyi seviyorum ve gerek reportlara yanıt süresini gerekse çözüm süresini hızlandırmak istiyorum. ayrıca bir süredir bu platformdayim ve artık katkı sağlamak istiyorum, bu projede yerim olsun istiyorum. eski hesabım 4k id li bırakıp tekrar başladım
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Rol bilgim var, adminler ve kararları hakkında bilgiliyim yani ne gibi durumlarda ne gibi çözümler sunulacağına hakimim, daha önce hiçbir troll sebebiyle ceza almadim ve en fazla 3 demorgan cezasi aldim fivelivede eski bir oyuncuyum ve her türlü konuya hakimim yani oyunculara yardımcı olabilecegimi düşünüyorum. Kişisel özelliklerim ise arkadaşlarım tarafından oldukça güzel görünüyor daha önce bir çok aileye girdim hiçbir ailede beni sevmeyen biri olduğunu hissetmedim (rakipler hariç) tanıştığım herkesle arkadaş olabiliyorum ve samimiyet kurabiliyorum girdigim her ortama uyum sağlayabiliyorum.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:eskiden admin olduğum için biliyorum
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi yaz olduğu için 9 saat hafta sonu da 10 saat filan