Helper Başvuru Formu // 79626

1. Discord Nick: pasin2431
  2. İsim ve Yaş: Taha 24
  3. Oyun İçi İsim: Boris_Nelson
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: hayır
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Öncelikle sevdiğim ve saygı duyduduğum insanların arasına katılmak çok isterim. Sunucuda her türlü franksiyonda bulundum şuanda da FIB franksiyonunda Suç Soruşturma Müdürü olarak bulunmaktayım. Her franksiyonda yönetim ekibindeydim. Artık rol yapmak yerine insanların daha güzel bir sunucuda oynamaları için elimden ne geliyorsa yapacağım. Bu admin kadrosuyla FiveLive adını eskiden daha iyi yerlere getirmek bende elimi taşın altına koymak istiyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: sunucuya 2021 yılının 10. Ayında katıldım uzun süredir bu sunucuda oynamaktayım. Sorunları hızlı şekilde çözerim. Empati yapmayı hayatımda yer edinmiş biri olarak kimseye haksızlık yapmadan olayları çözümlerim. Şuana kadar hiçbir warn ve demorgan yemedim.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: 10 üzerinden 8-9
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi 7 haftasonu 9