Helper Başvuru Formu / Tony_Smoke

1. Discord Nick: seyyarsatici123
  2. İsim ve Yaş: Kadir / 17
  3. Oyun İçi İsim: Tony_Smoke
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: daha önceden büyük youtuberların/yayıncıların discord, twitch kanallarında moderatorlük yaptım yönetmek konusunda kendime oldukça güveniyorum.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: sunucuyu neredeyse ilk açıldığından beri oynuyorum eski admin kadrosunu çok sever çok samimi bulurdum tekrardan öyle sıcak ve adminlerin kendilerinden çok oyuncuları düşündüğü bir ortam oluşturmak istiyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: oyun dışı hayatımda yazılım okuyorum, bilgisayar kullanmayı vs. gayet iyi biliyorum sunucuda bir sıkıntı çıkacağında düzelteceğimi ve gayet samimi ve sıcak bir şekilde oyunculara yardım edeceğimin garantisini veriyorum.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: kuralları az çok biliyorum, adk,rdm,vdm,combatlog,sunucu kuralları vs.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat): Hafta içi 5 saat, hafta sonu 8 saat.

Merhaba, Sunucu Helper Başvurunuz REDDEDİLMİŞTİR. 30 gün sonra tekrardan başvuru oluşturabilirsiniz.