Helper Başvuru / Heja_Kalender / 27151

1. Discord Nick: berkayshnn
  2. İsim ve Yaş: Berkay 19
  3. Oyun İçi İsim: Heja_Kalender
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:Evet Fivem serverinde uzun bir süre adminlik yapmıştım
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?:Uzun zamandır bu sunucuda rol yapıyorum FIB dışında bütün fraksiyonlarda rol yaptım. Weazel News Direktör Vekili / Bütün Çeteler Under Boss / LSPD Birim Şefi / LSSD Sivil Birim Şefi ( 2021 Sonlarıydı ) / USNG Delta Force (Binbaşı ) / LSCH Avukat / EMS Profesör Doktor Fraksiyonlardaki Bütün kurallara hakimim sunucudaki oyuncuların sorunlarını gidermenin ve sunucudaki diğer işlerin zorluğunu anlayabiliyorum bende sizin bu yükünüzü azaltmak için elimde geleni yapacağımdan eminim
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?:Sunucuda uzun zamandır rol yapıyorum bu zamanın bana kattığı tecrübeye güveniyorum FIB dışındaki bütün fraksiyonlarla ilgilenebilirim ailelerde buna dahil.Suncudaki aktiflik saatimde yüksek olduğu için diğer oyunculardan daha fazla tecrübeye sahipim sunucunun daha iyi yerlere gelebilmesi için elimden geleni yapıcam admin olduğum zaman boyunca sadece adminlik kariyerimi önemseyeceğim sadece bana şans tanıtın memnun kalacaksınız.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:Neredeyse bütün kurallara hakimim bilmediğim veya yeni gelen kuralları da en kısa sürede öğrenirim
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?Hafta İçi:10+ Hafta Sonu:14+
1 Like