Helper Basvuru

Discord Nick: .braunn.

Oyun içi karakter isim: Fethi_Aslanbey

Oyun içi seviye: Kalıcı İD 48142 7 Seviye (Benim eski bir hesabım 50+ Seviyeydi)

İsim ve Yaş: Fethi 19 (20 olacağım)

Sunucuya ilk ne zaman katıldın: 2022-04-18 18:08:17

Daha önce herhangi bir admin kadro deneyiminiz var mı?: Evet var

Neden bizim admin kadromuza katılmak istiyorsun?:
Roleplay deneyimimi paylaşmak ve topluluğun gelişimine katkıda bulunmak istiyorum, Sunucunun atmosferini ve kurallarını koruyarak adil ve keyifli bir oyun deneyimi sağlamak için burada olmak istiyorum, ve Topluluğun ihtiyaçlarını anlamak ve çözüme odaklanarak sunucunun daha da ileriye gitmesine yardımcı olmak için hazırım.

Admin kadrosuna neden kabul edilmeniz gerekiyor?:
Hiç demorgan veya Warn yemedim ve Daha önce benzer sunucularda çalıştığım için moderasyon ve iletişim becerilerim gelişmiştir. Sorunları hızlı bir şekilde tanımlar ve çözümlerim, bu da sunucunun huzurunu korumak için önemli bir yetenektir. Empati yeteneğim ve sabrım sayesinde topluluğun her üyesine adil davranırken, aynı zamanda kuralların da titizlikle uygulanmasını sağlayabilirim.

Güçlü ve zayıf noktalarınız için 3 örnek veriniz:
GÜÇLÜ Noktalarım: İyi bir ekip oyuncusuyum ve işbirliği yapmayı severim. Bu, birlikte daha etkili çözümler bulmamızı sağlar.
GÜÇLÜ Noktalarım: Hızlı öğrenme yeteneğim sayesinde yeni durumları ve zorlukları hızlı bir şekilde çözebilirim.
GÜÇLÜ Noktalarım: İletişim becerilerim sayesinde, sorunları anlamak ve topluluğun her üyesiyle etkili bir şekilde iletişim kurmak benim için doğal bir süreçtir.

Zayıf Noktalarım: Mükemmeliyetçi bir yapım olduğu için bazen detaylara fazla takılırım, bu da zaman zaman işleri geciktirebilir.
Zayıf Noktalarım: Yoğun dönemlerde, zaman yönetimi konusunda bazen zorlanabilirim ve öncelikleri belirlemede daha iyi olabilirim.
Zayıf Noktalarım: Gerçekleri söylemekten kaçınmam, ancak bu bazen insanları incitebilir veya rahatsız edebilir. Empatim iyi fakat daha fazla çalışarak, açık sözlülüğümün başkalarının duygularını zedelememesini sağlamak için çaba harcıyorum.

Günlük aktifliğiniz nasıldır?
Hafta içi: 6-7 saat Hafta sonu: 8-9 Max 10 saat

Sunucuda uygulanan mevcut kurallarımız hakkında bilginiz nasıl?:
Sunucunun temel kurallarını tam olarak anlıyorum ve onları titizlikle uygulamaya hazırım. Ayrıca, topluluğun ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için gerekli adımları atmaya istekliyim. Her zaman kuralların hem sunucunun bütünlüğünü koruyacak hem de oyun deneyimini geliştirecek şekilde uygulanmasını sağlamaya özen göstereceğim.

Merhaba, Sunucu Helper Başvurunuz REDDEDİLMİŞTİR. 30 gün sonra tekrardan başvuru oluşturabilirsiniz.