Helper Başvurusu // 79626

1. Discord Nick:pasin2431
  2. İsim ve Yaş: Taha 24
  3. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Hayır
  4. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?:Organizasyonunuzun misyonuna yaptıgı ve yapacağı güzel işlere katkıda bulunup elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum. Organizasyon ve planlama konusunda iyiyim, iletişim becerilerim gelişmiş ve ekip çalışmasında başarılıyım. Zorlu durumlarda hızlı ve doğru kararlar verebilirim. Özellikle kriz anlarında sakinliğimi koruyarak ve empati yaparak doğru adımları atarım. Admin kadrosunda çalışarak insanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek ve olumlu değişimlere katkıda bulunmak istiyorum.
  5. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Sunucuya ilk başladığım tarih 2021-10-30 10:46:50 yaklaşık olarak 3 senedir sunucuda aktif olarak oynamaktayım bütün franksiyonlarda yönetim kadrolarında bulundum bir franksiyonda direktörlük yaptım şuanda da fıb franksiyonunda müdür olarak bulunmaktayım her türlü kurallara hakimim. Bu franksiyona girerken admin denetiminden geçerek alındığımız için sicilimde hiçbir kötü olay bulunmamaktadır.
  6. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Bütün kurallara eksiksiz şekilde hakimim.
  7. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi 7 hafta sonu 9 saat