Helper Başvurusu

1. Discord Nick: alpcxn_
  2. İsim ve Yaş: Alp 18
  3. Oyun İçi İsim: Alp_Delioglu
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet Daha Önce Support Olarak Çalıştım Sebebini Bilmiyorum Sanırım 3 - 5 Gün Aktif Olamadım Diye Atılmıştım O Zamanlar Aktiflik Sıkıntım Vardı Şimdi Daha Rahatım.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: İnsanlar Sunucuda Oynarken Daha Çok Keyif Alsın, Daha Kaliteli Rol Yapabilsin Diye İnsanlara Yardım Etmek İstiyorum, Sunucunun Yükselişe Geçmesi İçin Elimden Geleni Yapmaya Hazırım.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Deneyimliyim, Kurallar Konusunda Bilgim Var, Adaletliyimdir, Beni Kızdırmaya Çalışan Oyunculara Karşı Sakin Kalabiliyorum.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: 10 Üzerinden 8 - 9 Diyebilirim.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) - Hafta İçi 4 - 5 Saat Bazen Yükselebilir Veya Hafif Düşebilir - Hafta Sonu 8’den Fazla Eğer Bir Sebep Olmazsa.
2 Likes
  • 1 bence olmalı diksiyonu ve karakteri çok düzgün biri ve herkesle iletişim kurabilir

+1
güzel adam müüqüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüqqq

Kesinlikle bad admin olmaz +1

son zamanlarda cok duzeldi aslan dostum +1

+1 çok iyi bir adammm <333333333

+99 hakediyor kessinlikle

4 yıllık kankamdır severim kendisini eskiden dc sup dı helperlığa uygun birisidir diksiyonu güzel yazmamı kendisi istemedi tanıyorum ve arkasındayım