Stevee Cozer / 54948 Helper Başvuru

1. Discord Nick: derengod

2. İsim ve Yaş: Deren 20

3. Oyun İçi İsim: Stevee Cozer

4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet oldu

5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Fivelive sunucusunda admin olmak istememin nedeni, topluluğa daha fazla katkıda bulunmak ve oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşamasına yardımcı olmaktır. Sunucunun kurallarını ve politikalarını iyi biliyorum ve bu kuralların uygulanmasında yardımcı olabileceğime inanıyorum. Ayrıca, oyunculara rehberlik yaparak ve sorunlarını çözerek sunucunun düzenini ve kalitesini korumak istiyorum.

6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: İnsanlarla iyi iletişim kurabilen ve yardımsever bir kişiliğe sahibim. Diğer oyuncuların sorularını yanıtlamak, sorunlarını çözmek ve onlara rehberlik etmek benim için bir zevk. İyi bir dinleyici olduğum için, oyuncuların ihtiyaçlarını anlamak ve onlara uygun çözümler sunmak konusunda yetenekliyim.

7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucudaki Bütün Kurallara Hakimim Çete Kuralları, Sunucu Kuralları vs bilgim mevcut ancak hala Kendimi Geliştiriyorum.

8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta içi: 8 9 saat Hafta Sonu: 9 10 saat Pazartesi günü: +12 saat aktiflik sağlayabilirim.

Cevap verilicekmi acaba?