28093 ooc bi̇lgi̇ paylaşmak

1. Oyun içi nickiniz:Araz_Salvatore
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 28093
  3. İhlalin tarihi ve saati: 14.07.2024 15.36
  4. Durumu açıklayınız: Elly_Fy adlı oyuncunun ooc isim soyismini veriyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/ipcmnz
  6. İhlal zaman kodu:utc+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

ğpdkshfgıosdyfgtsdfsdbh

28093 adlı ksıının ıslem gormesını ıstıom occ ısmımı paylasıo uzuluyom

elly cok ağlıyon kanka ağlama bu kadr

dmei knki ıyı kudurmususn hee

aynen seni gecen nasıl gonderdim demoya agla

şdflsjsdfbşgjdhfbgnofdokhgnjdfl

Occ İsim Soy İsim Derken Bunun Doğruluğunu Biliyormusun Ve Ya Ben Biliyormuyum ?

Aileme zarar vermezsın demı dmeır korkudan DELİYE DONDUMDE !!!

ellynin kendisi de şikayetçi durumdan

• Olara 3 Kere Aynen Aynen Demişim Dalga Geçtiğim Çok Açık Ve Net He Bu Arada Açıkcası Beni Banlatman Çok Da Umrumda Değil 1. Si Senin Gibi Hayatım Fl Değil 2. Si Sen Kara Para Yapıpda Banın Açılıyorsa Benim Hayli Hayli Açılır Boş Yapma Araz 7/24 Fl Desin Kanka Cidden Az Dışarı Çık Nolur Sağlığın İçin Çok Önemli Bak Bu Senin İçin Diyorum Yoksa Yakında Kalp Krizi Geçirip Ölürsün

sana hak verıyorum!!!

Sen Merak Etme Canım Benim Kimsenin Anası Bacısı İle İşim Olmaz + Olarak Forumda Bana Discorddan Küfür Etmişsin Dostum Yani Bu 3.2 Ye Girip Forum Red Yer Çok Akıllısın + Olarak İstanbul İsmi Diyerek Sende Occ Bilgi Paylaşmışsın Küçük Arazcık

tamam öle olmuş kanka ok

OOC ismi yerine istanbul ismi dedim kanki + olarak o su aygırı vücudunla millete laf etmeye hakkın yok

sayın admınler sahıs ısmımı burdada soyluyor sanırım panelci
https://streamable.com/op4gla @Savitar

Hayatımda Hiç Panel Kullanmadım Sadece Allaha Kitaba H.Z Muhammede Ve Atatürke Sövenlerin Fotoğraflarını Ve Ya Sadece İsimlerini Biliyorum Çok Boş Konuşma

olm kendın allaha sovmuyomuydun

panelcisin kanka cok boş yapma

kanka madem gerçek ismin çınar çoban değil neden forum açıyorsunuz occ bilgimi paylaşıyor diye puhahah kanka admin kandırmayada başlamışsınız güzel ama videoyu silme tamammı lütfen videonun sonunda beni çına çoban olarak biliyor demişsinde