29387 // Helper Başvuru

1. Discord Nick: yaf
  2. İsim ve Yaş: Arda 19
  3. Oyun İçi İsim: Tommy London
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet, daha önce RageMP ve FiveM sunucularında Helper ve Admin olarak görev yaptım ve üst yönetim seviyelerinde de bulundum.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Oyunculara yardımcı olmayı ve sunucu topluluğuna katkıda bulunmayı seviyorum. Sunucunun düzenini korumak ve yeni oyuncuların adaptasyon sürecinde yardımcı olmak istiyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Önceki deneyimlerim ve iletişim becerilerim sayesinde, sorunları hızlıca çözebilir ve oyunculara etkili bir şekilde yardımcı olabilirim. Sabırlı ve anlayışlı biriyim, bu da sorunlu durumlarda sakin kalmamı sağlar.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucu kuralları hakkında orta seviyede bilgiye sahibim ve Adminlik yaparken bu bilgilerin daha da gelişeceğine inanıyorum.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta içi 6-7 saat, hafta sonu 6-8 saat aktif olabiliyorum.