4,21 itiraz 52591

1. Oyun içi nick: Zhukow_Bronte
  2. Discord kullanıcı adınız: Zhukow
  3. Ban türü: 4,21
  4. Ban tarihi ve saati: belirsiz
  5. Durumun açıklaması:bana arkadaşım para hediye ettiği için hesabım banlandı banlandığında ben şehir dışındaydım ve geldiğimde banlı olduğumu farkettim uzun süredir bu sw yi oynuyorum ve arkadaş çevrem oldukça fazla benim arkadaşımdan belirli miktarda para almam ban sebebi olduğunu düşünmüyorum ama oldu ben sonrasında ban kaldırma talebi açtım ama benim banımı ancak hesabımı sıfırlayarak açacaklarını söylediler bende çok fazla uğraştım ama inandıramadım herkese başvurdum çoğu admin mesajlarıma dahi bakmıyordu ve bir sıkıntı olduğunu ardından adminlerin tamamen değiştiğini duydum bende tekrardan acaba eski ekonomime sahip olabilirmiyim diye düşündüm bütün arabalarım aklımda üstümdeki para aklımda parayı hediye eden arkadaşım aklımda çok yakındık zaten o yüzden hediye etti ama olan oldu lütfen sizden ricam logları kontrol edip bana olumlu bir cevap verirmisiniz uzun süredir oynuyorum bu sw de artı olarak yayıncıyım oynamak ve sw yi tanıtmak isterim tekrardan sw güzel yalnız böyle bir şey olduğu için oyunu bıraktım yakın zamanda girdim ama sarmadı çünkü artık oyunda para kasma diye bir şey yok oyunda yapacağım bir şeyde yok haliyle gereğinin yapılmasını rica ederim iyi günler kolay gelsin
  6. Talebiniz: eşyalarımın teslimini talep ediyorum en azından bazılarının oyuna başlayıp hız kesmeden yayınlara devam etmek istiyorum heyecanlıyım <3
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır) evet

yayın adresim https://www.kick.com/ZHUKOW

Başka bir hesabın size para göndermesi yasak hediye edemez araç para karşılaması yapılamaz sıfırlamayı kabul etmişsiniz yardımcı olamıyorum iyi roller dilerim.