48246 Demo İtiraz

1. Oyun içi nickiniz: Edward_Johansson
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: Vito_Asil
  3. İhlalin tarihi ve saati: 06.08.2024 17:13
  4. Durumu açıklayınız: LSPD Arkadaşımı kovalıyordu arkadaşım rampadan atlamış evet bu kural ihlali biliyorum her neyse pd aracı rampanın ucunda duruyordu bende ona çarpmak için giderken bir anda geri çekildi ve ben ona çarpmaya çalışırken yanlışlıkla rampadan uçtum arkadaşın attığı videoda aniden geri çekildiği ve benim o esnada arabayı ona doğru sürdüğüm görünüyor zaten her neyse ben uçtuktan sonra zaten aşağıda kaza rolüne giriyorum arkadaş kaydı orada kesmiş bilerek demorgana attırmak için ama lspd curatoru arkadaşımız kaydın devamını istemeden kendi fraksiyonuna kıyak geçmiş anladığım kadarıyla arkadaşın kaydın devamını da atması lazımdı evet gls uçuyor ama ben orada istemeden uçuyorum ve kaza rolüne giriyorum rampadan uçmak ihlal değil kaza rolüne girmemek ihlal bence. Ayrıyetten arkadaşın kaydında görüldüğü üzere tek başına araç kullanıyor devriyeye çıkıyor bu yasak fakat ona herhangi bir işlemde uygulanmamış.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: Arkadaşın forumunda kayıt görünüyor zaten o arkadaştan kaydın devamı istenmeli forum bu: NonRP Driving + FailRP / 70976 | NonRP Driving / 48246 Bu arkadaşın kaydın devamını izletmesi gerekiyor çünkü kaydın devamını atmayarak admin kandırma girişiminde bulunuyor arkadaş ben ihlal yapmayıp kaza rolüne girdiğim için ve rampadan istemeyerek uçtuğum için kayıt almadım o olayı ama arkadaşın kaydın devamını atmama sebebi demorgana attırmaya çalışmak.
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): Evet

Merhabalar yapılan işlemde bir hata gözükmemektedir. Forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI
Not : Polis Aracının Ranbadan Atladığına Dair Kanıt Olursa Şikayet Açabilirsiniz