5.31+gangup + rdm 2885 -- 91945

1. Oyun içi nickiniz: Nusret Bronte
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 2885
  3. İhlalin tarihi ve saati: 29.07.2024 21.37
  4. Durumu açıklayınız: vagoslarla fightlıyoruz 2885 silahını saklıyor diğer gri ise alakamız olmamasına rağmen silaha yumruk atıyor ve vagoslar ona sıkmıyor yani gangup
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/96rwzz
  6. İhlal zaman kodu: utc+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

91945 fear rp diye ekle kabul edilmez falan sonra şakacılar ya gang up ta yapmış şakacılar

2885 saklamamış çok belli mermi değiştirirken silahı çekemezsin o bi bug + sen baştaa rdm atıyorsun

kardeşim rdm attığımın veya silah saklamadığının kaydı varsa (bugın) itiraz açar kıps

burda gelip chat yapma

kk hepsi senin kaydında görünüyor başta sen sıkıyorsun adamın silah elinde ölüyor daha açık olamaz

ben 2885 im ganngupla alakam yok zaten ganguptan önce ölüyorum arkdaş f3 ünü açmamış benim silah saklamadığım çok belli silah elimde ölüyorum oyunun bugu yüzünden silah çoğu zaman düşmüyor zaten

oyunun bugı değil bildiğin silah saklıyorsun + olarak kaydın varsa at kardşeim

Dünyadan haberin yok knka lan baksana silah elimde ölüyorum admin zaten f3 görmeden işlem yapamaz çünkü oyunda düşmeme bugu var günaydın

kayıdın varsa at kardeşim bas baya 5.31 yapıyon

Knka atmayacam çünkü red yiyecek hala anlamıyorsun 5.31 var basbaya diyorsun izle yani

Merhabalar, forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim. (91945 id li kişi id si eksiktir 2885 idli dikkatli bakılırsa ölene kadar silah elinde bug sunucu elinden gitmiştir)
KONU KAPATILDI

1 Like