5 Sarı Çete ADK+İş Yaparken Engel Olma

1. Oyun içi nickiniz:Berto_Sarsilmaz
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:59958//85048//84150
  3. İhlalin tarihi ve saati:12/08/2024 18:16
  4. Durumu açıklayınız:Ben normal tamir işi yaparken önümü kesip adk yaptılar videoda kanıtı.Üstüne yolu kesip devlette çalışılan işime engel oldular böyle oyuncular yüzünden user kaybediyoruz malesef.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/6ncj7r
  6. İhlal zaman kodu:UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

sesin gelmiyo red yer bu kral

onların ki geliyor yeterli zaten her şey devlet işi yapıyorum önümü kesip ADK yapıyor.

kanki sarılardan değilim bilgin olsun ama sende belki adk atıyorsun nereden bilicez ayrıca kayıtta bi adk göremedim ben

aynennn inandım brom

oyundaki ismim kemal_delioglu ems franksiyonundayım dostum ben objektif bakıyorum duruma çocuk gibi yalan söyleyecek halim yok
kemal

sesin gelmiyo red yer forum

:joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer::joy::index_pointing_at_the_viewer:

samsung s3 mini den mi oynuyon oyunu bu oyun ne aw

Merhabalar, açmış olduğunuz şikâyetin kanıt dokümanında sesiniz olmadığından şikâyetiniz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI