60755 Helper Başvuru

1. Discord Nick:xlucifer7777

2. İsim ve Yaş:Abdullah 18

3. Oyun İçi İsim: Abdullah_Ragnork

4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:Merhaba bir çok sunucuda helperlık yapmışlığım bulunmaktadır.

5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Sunucuda vakit geçirmeyi seviyorum burdaki ortamda bulunmaktan hoşlanıyorum, bundan dolayı birçok şeyi bildiğim için diğer oyunculara yardım etmek istiyorum hem teknik olarak hemde dıştan olarak teknik sorunlarla aram iyi artı olarak ic’deki sorunlarlada aram iyi uzun zamandır sunucudayım bir çok şey öğrendim bunları oyunculara aktarmaktan mutluluk duyarım oyuncuların yardıma ihtiyacından dolayı bunları gerçekleştirmek istiyorum aktifliği iyi tutucağımdan eminim buda oyuncuların yararına gidicektir.

6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: bir çok hatanın çözümünü bilmekteyim teknik sorunlarla aram iyi kurumsal olarak oyunculara destekte bulunucağıma eminim ve birçok admin kurallarını bilmekteyim Hiyarşi kurallarına hakimim. Birçok oyuncuya fayda’da bulunucağıma eminim.

7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Evet hepsine hakimim.

8. Günlük aktifliğiniz nasıl? Hafta içi 5-6 saat, hafta sonu 9-10 saat

1 Like