63983// Discord Support Başvuru

1. Discord Nick:zeroxlabel10
  2. İsim ve Yaş:Artun_18
  3. Oyun İçi İsim:Zerox_Label
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?:Evet, geçmişte bazı sunucularda supportluk yaptım.
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?:çünkü fivelive da 2 yıl 3 aydır rol yapıyorum fıb hariç her franksiyonda görev yaptım ve artık admin kadrosunda yer almak istiyorum Ve insanlara yardım etiğimde mutlu oluyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?:İletşim kurma özelliğim Oldukça İyidir İnsanlarla iyi anlaşabilirim Yardım Severim Bir işin üstüne düşersem yaparım empati Kurma ve Sorun Çözmekte iyiyimdir.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:Sunucu Kuralarına Hakimim 2yıl 3 aydır bu sunucuda oynuyorum Ve Sunucuda her yeni gelen kural ezberimdedir
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: Rage mp GTA Hakında Teknik Bilgilere Sahibim Çünkü Geçmişte Çok Kişiye Yardım ettim Bazı Sunucularda Ve Fiveliveda Bütün arızaları Çözebilme Kabiliyetim var
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta İçi 10 Saat Hafta Sonu 12 Saat Aktifim