71295 // 7x VDM + RDM

1. Oyun içi nickiniz: Abuzittin_Kanepeci
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 71295
  3. İhlalin tarihi ve saati: 26.06.2024 00:51
  4. Durumu açıklayınız: Yolumda gidiyorum bir anda gelip bana çarpmaya başlıyor 1 değil 2 değil 3 değil toplam 7 kez çarpıyor ve en sonunda inip beni vuruyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://www.youtube.com/watch?v=Lx7RuQidGpg
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

Kaza Rolun Nerde + Olarak Saat 00.00’I Geçmiş Ghetto’da Rdm Serbest Çok Basit eğer bunu yaşamak istemiyorsan ghettoya girmeseydin Gene Hatam Varsa Rolunu Bozduysam Özür Dilerim Ama bence Burdaki tek Problem CarRam Gene Admin arkadaşlar Daha detaylı İnceler Ayrıca Trash Talk İçinde Kusura Bakma Oyun oynuyoruz Eğleniyoruz Ayrıca Sesimdeki Sorun icin özür dilerim clownfishden Paylanco Sesi acık kalmıs

İkimizde kaza rolü yapmıyoruz sen bana düzgünce sağa çek desen ben çeker iner konuşurduk burası ghetto diye her gelene çarpıp en sonunda vurma hakkina sahip değilsin her şeyin bir kuralı vardır

Tamam Bende Söylüyorum Karşılıklı Bir Hata Var Ben burda Ne ceza Yiyeceksem Aynısıda Sana Uygulanmalı Dostum

Aynısıda bana uygulanmalı değil sen kaza rolü yapmıyorsun + 7X VDM var ben sadece kaza rolü yapmıyorum sen 600 dakka demo yiyeceksen ben sadece failrp den yemem gerekiyor.

Eminmisin ? 120 Dakika Demorgan Cezası çekmem gerek kurallara İyi bak neyse Problem Değil Canın Sağolsun Rolun bozulduysa Tekrardan Özür Dilerim Hakkını Helal Et İyi Geceler

bu şikayeti incelersen işlerin öyle işlemediğini anlarsın. Malesef, haksızsın.

Bilmiyorum yapcak bisey yok olacagı varsa olur yani ne diyeyim

Merhabalar, konu incelemeye alınmıştır.
KONU BEKLEMEDE

Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.
image

KONU KAPATILDI