72416 91150 100369 failrp+91150power gaming 99295 fearrp

1. Oyun içi nickiniz:Giyasettin_Dalsever
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:72416.91150.10036.99295
  3. İhlalin tarihi ve saati:28.07.2024 16.18
  4. Durumu açıklayınız:helikopter yan dönüyor ve pdlerin hiçbiri kaza rolu yapmıyor ve ardından 91150 li ıdli arkadaş ben yan dönmüş helinin içindeyken koluma giriyor ve benim kolumdayken silah çekiyor.(ek olarak 99295 ıdli fearrp yapıyor adama polisler silah çekerken kaza olunca aşşağı atılıyor 99295 ıdli arkadaşa ceza ekleme olarak atılacak)
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/um52jq
  6. İhlal zaman kodu:UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:EVET

99295 ıd li adama atılacaksa ceza ekleme olarak atılması lazım zaten şuan demorganda

ohhh Rolde Rol masallah

Kaza rolü nerde kral kaza yapmış polisler kaza rolü yok

haklısın doğru diyon

yaptığınız metaya ne demeli metadan sende demoya gidiceksin ic ooc mixing de var dc den git git diyosun adamla haberleşiyorsun ban + demo yiceksin

adam orada değilki yanımıza gelicek gelme git diyorum yani adamın meta yapmasını önlüyorum

Lan sefa dedikleri benim ben scuba divingte metal topluyorum yardım lazım mi diyorum yok git git gelme diyor ban ne alaka ilk defa metadan banlanan gördüm

olayı bilmiyor meta diyor adam

ginede meta ama sen bilirsin silmezsen kendi forumundan sende gidiceksin haberin olsun

Merhabalar, forumunuz forum kurallarına göre doldurulmamıştır. Videodaki ID ler ile yazdığınız ID ler uyuşmuyor. Bu sebepten ötürü forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI