Admin kandırma / 81535

1. Oyun içi nickiniz: Talha_Ates

2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:81535

3. İhlalin tarihi ve saati: 23.05.2024 19:05

4. Durumu açıklayınız: Bu form linkinde de gözüktüğü üzere Adminlere Oyun içi Report dan sivilim diyo fakat bunu herkes bildi üzere sicilde bir asker nasıl askeri tüfek kullanamıyorsa küfür edemiyorsa elediye çalışanıda küfür edemez ve bu 1 şikayet deil 2 deil 3 de deil belediye bünyesine sorabilirsiniz lspd lssd de dahil olmak üzere onlarda şikayetci bu arkadaşdan sivil e çıkıp lspd ye sürekli yardım edicekse lspd ye geçsin bu oyunculara da rahatsızlıktır Aynı şekilde usng de tuğ general iken lspd den kaçtım için frank yedim sivilde ve bu arkadaşın cezasını çekmesini talep ediyorum saygılar belediyede çalıştına dair fotoğraflar (link verdim formda bulmanız gereken form sonundaki oyun içi report dur)

5. Video/Fotoğraf kanıtınız: NonRP Driving / CombatLog - 73906

6. İhlal zaman kodu: UTC+3

7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:EVET

Yaptığın hatadan dolayı demorgana gittiğin için insanlara kinlenmen çok saçma.

Yiiaaaa nerden çıkardın onu üzümlü kekim seve seve ban yiceksin ben sana o teklifi sundum zamanında kıpsss

bi de kendini dc de nie çevrim dışına aldın eski mesajlarından zaten permlerin gözüküyo akılllı deilsin haberino lsun

Kesla 70 yas üstü pc oynamasın be

1 Like

Dostum sana katılıyorum evlenme vakti gelmiş pc de ne işiş var

1 Like

Merhabalar, açmış olduğunuz şikâyetin kanıt dokümanında herhangi bir kural ihlali bulunmadığından dolayı şikayetiniz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI