Admin Kandırmak + Yeşil Alan İhlali + Ağır ADK // 72241

1. Oyun içi nickiniz: Cann_Baltaci
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 72241
  3. İhlalin tarihi ve saati: 04.09.2024 saat 01:15 - 01:16 - 01:17 - 01:18 Civarı
  4. Durumu açıklayınız: Kişi admin kandırmak yapıyor bizi attığı forumda kaydını kapatıyor ve en sonunda adk atıyor ve kaçıyor.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/9ojoly
  6. İhlal zaman kodu: UTC - 3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

Ablamiz yasindaki kisi anamiza bacimiza soverse her turlu takip edip soverim kardesim.

Ana baci karistirma kardesim.

Ablan Yaşındaki Kızla Sen Öyle Küfürlümü Konuşuyorsun Abicim ? Drama Yapmaya Gerek Yok Burda

Bak guzel kardesim ablam yasindaki bir kadin bana gelip anama bacima kufur ederse ben ona kufur etme hakkina sahibim sen gelipde burda beni sorgulayamazsin guzel kardesim egerki o kadın benim anama bacima sovuyorsa sen gelip beni sorgulayamazsin guzel kardesim.

Ne olursa olsun bir kadına küfür etmek cidden yakismaz size zaten sv bitmiş son demlerinde girin fight atın 1-2 klip çıkarın sonrada paşa paşa hayatiniza devam edin boyle oyunda takısıpta olayı gercek hayata yansıtırsanız gercekten iyi olmaz bir cok ornegini gorduk biliyoruz.

Yaw Yigiter Kankam kayitta gozukuyor bir kadina kufur etmiyelim biz fakat o bizim anamiza bacimiza kufur etsin kayitta gozukuyor biz adk da atmadik biz sadece kufur ettik kanka o adamla o kiz bize adk atsin anamiza bacimiza sovsun bizde hic bisey demeden susalım dimi knk

ozaman anamiza bacimiza kufur etmesinler bizde onlara kufur etmeyelim.

Onlar sövdügünde sakin kalıp kayitini al ve cezalarini ceksinler olayi uzatmak daha farkli yerlere götürür

Tiktoktan atisipta birbirlerini oldurduler gecen sariyerde oyle dusunun sakin olun ve anlayisli olun ben sv yi biraktigimdan beri cok rahatim mesela her gun anama bacima kufur yemektense baska seylere yoneldim

Senin anana bacina kufur ediyorsa kendi ayibidir kaydini al ve sakince foruma at

Ne demek gostermedim bekle izlicem kaydi tekrar gostermis olmam lazim

gostermisim fotograflarini yayarim dedigi tarafi kaydi dikkatli dinle

Bence cok uzatmayin konuyu kapatin unutun zaten okullar baslio millet hic girmicek sv 30 fln ceker artık

30 mu 6 7 demek istedin herhalde

zaten sunucu cekmiyor dahada az cekicek

Degerli isletmesi olanlar oynar he bide isitme engelliler

Tırpanı olan oynamaya devam eder .d

Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.
image
Not: Topiciğin Altına Yazdığınız Şeylerden Dolayı İşlem Görüceksiniz
KONU KAPATILDI