Admin Şikayet Formu

1. Karakter ismin:Oliviera_Sinclair
  2. Discord ismin: keevess
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: Berk_Literary
  4. Olayın olduğu tarih: Yaklaşık 4 Gün önce
  5. Durumun açıklaması: İlk Olarak Yönetime Karışma Olmadığını Sadece Bir Soru Olduğunu Beyan Ederek Cümleye Başlamak İstiyorum ; İlk Olarak Bu ’ Helper ’ Arkadaş Bir Başvuruda Bulunuyor Başvurusunda İse Saçma Sapan Cümleler Kurarak Farkımız Tarzımız ’ Kimseye Yardım Edicem Diyip Yalan Söylemeyeyim ’ Vb Cümleler Kurarak Bir Başvuru Yolluyor Ardından Bu arkadaşın Başvurusu Kabul Ediliyor Yani Sizlere Sormak İstediğim Soru Şu Ki Bu Durumdan Rahatsız Olan Tek Kişi Ben Değilim Çokça Kişi Bu Durumu Soruyor Ama Genellikle Zaman Aşımı Atılıyor Veya Mesajları Siliniyor , Ben Bu Durumu Sesimizi Duyuracağımız Tek yer Forum Olduğu İçin Buraya Aktarıyorum Yani Söylemek İstediğim Şey Şu Sizce Bu Başvuruyu Onaylamak Diğer Başvurularında Tek Kelime Hata Bile Yapmamaya Çalışan İnsanlara Küfürsüz Küfür Değilmidir ? Sonucu Sizlere Bırakıyorum Forumumla İlgilendiğiniz Ve Okuduğunuz İçin Şimdiden Teşekkür Ediyorum İyi Akşamlar.
  6. Kanıt (video veya fotoğraf): https://forum.fivelive.net/t/admin-ekibine-basvuru-berk-literary/7840
3 Likes

Merhabalar gerekli işlemler sağlanmıştır.İyi roller dileriz.