Admin Şikayet [H.A] Arthur

1. Karakter ismin:Deniz_Literary
  2. Discord ismin: sandretto01
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: [H.A] Arthur
  4. Olayın olduğu tarih: 24.07.2024 16.27
  5. Durumun açıklaması: henrye selam vericektim sonra rahatsız etmemek için gidelim diyorum inşaatta fotoğraf çekinmeye gittim bi anda arthur bana sıkıyor gittim yanına benimle agresif ve egolu bir şekilde konuşuyor bana diyorki hadi al helikopteri s diyor telsiz basınca sesi gidiyor bana küfür edicekti o sırada benimle egolu ve saygısızca konuşarak gönderiyor ve dalga geçiyor konuşma biçimindende anlarsınız gerekenin yapılmasını istiyoruz oyuncuların çoğu şikayetçi bu adamdan zaten ilgilenilmesi gerekiyor.
  6. Kanıt (video veya fotoğraf):https://streamable.com/8fksia
1 Like

adamları helikopter sesiyle rahatsız ediyorsun sonrada şikayet ediyorsun

ona sıkma gibi bir hak verirmi bana özel olarak yazabiliyorlar ya hani uzaklaş dese uzaklaşacağım sunucu kurallarında oraya çıkmak yasak diye birşey de yok ayrıca ben sonra farkettiysen rahatsız etmeden gidiyim diyorum yan çatıya inerken sıkıyor adam agresif konuşuyor benimle işlem görmesi gerek adama çok şikayet var.

1 Like

Arthur haklı maze e onun gibi tüm oyuncular uçsa bi anlamı kalmaz uyarma üslubunda da bişey yok. Çok saçma bi admin şikayet olmuş

1. Dünyada maze çıksınlar ben oraya çıkıp belki foto cekinicem ayrıca oraya çıkma gibi bı şeyim yoktu eğer oraya cikmaj yasak buraya çıkmak yasaksa neden heli getirdiniz oyuna

+1 bir admin böyle bir ego ile böyle bir tavır ile hiçbir oyuncuya yaklaşmamalı bence bad admin yemesi gerekiyo

Merhabalar gerekli işlemler sağlanmıştır.İyi roller dileriz.

1 Like