Admin Şikayet // SS Falcon HA Jeffrey

1. Karakter ismin: Alperen_Bulmaz
  2. Discord ismin: myhonestreaction9
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: SS Falcon HA Jeffrey
  4. Olayın olduğu tarih: 10.05.2024
  5. Durumun açıklaması: Öncelikle Durumun Genel Özeti Şudur: bir admin tutukladığımızda niyeyse hep admin müdür kılığına girip rolümüze engel oluyor. NEDEN? sonraki sorun ise, ben ooc izni vermeden adamlar ooc çıkmış ve bende buna uyum sağlamaya çalışıyorum (bilmiyo gibi yapmak vb).BİR SONRAKİ SORUN: adam sivildeyken FIB yi Biliyor. kayıttaki genel olay: rudy beyi yakalıyoruz terörizmden departmana götürüyoruz, işlemini yaparken kimliğim yok diyor sivil bilgisiyle FIB çağırın Diyor,ben izin vermeden ooc çıkıyorlar ve sonrasında jeffrey geldiğinde bi anda üstünü arıyor ve kimliğim var diyor. adamın isteği şu yönde: üstünde büyük ihtimal bi eşya vardı zaten el koymayın diyordu. jeffrey müdürümüze eşyalarına el koyuyorum diyince, boşver devlet yaksın onu dedi. O kadar FIB çağırdık kimlik tespiti için, Tüm rolümüzü talan ettiler. admin tutukladık diye tüm rollere admin müdahalesi yapmak ne kadar doğrudur?
  6. Kanıt (video veya fotoğraf): https://youtu.be/ynbO8ne8150

Bence bunda bi sıkıntı yok FIB ajanlarıda eğer tutuklanırsa fıb gelip kendisi götürüyor aynı mantık adminlerdede dönüyor işte ve senin ilk başta Falconu toxiclemen biraz sinir bozucu büyük ihtimallede forumun red edilecek

Merhabalar talebinizde incelikten sonra ooc izni kendi bünyenizdeki swat birimi personeli istemiş ve karşıdaki oyuncu da olumlu verdikten sonra ooc konuşma yetkisine sahiptirler. Gerekli uyarılar geçilmiştir.İyi roller dileriz.