Admın Şikayet

1. Karakter ismin: Arda Furtun
  2. Discord ismin: yaf
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: [Cur.LSPD] Arthur Carl
  4. Olayın olduğu tarih: 14.06.2024 01.00 Ve 01.46 içerisinde
  5. Durumun açıklaması: 3 Defa forum attım birincide gereksiz bir şekilde 30 sn gerisini istedi ve kayıt zaten 34 sn ve 25 sn geriden başlıyordu zaten olaydan önce sonrasında ben hatam ile yanlış kişinin idsini girip bidaha forum atıyorum red yiyo sıkıntı yok red etme hakkı var fakat 3 attıp doğruyu attığımda 6 dk boyunca klitli tutup sonra kapatıyor kolay forum gördüğü zaman herhangi bi sıkıntı bulunmuyor video izlemeli vesayre fakat doğrusu atılınca ilk formu klitleyip sonra işine gelmeyince forumun klitini açıp klitlediğine dair mesajları da siliyor ve sonrasında yine yetersiz delilden işlem görücek bi foruma bakıyor gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.
  6. Kanıt (video veya fotoğraf):

İlk Forum : Rdm // 98337

İkinci Forum : Ghetto Kuralı 1.1 + RDM // 98337

Üçüncü Forum : Ghetto Kuralı 1.1 + RDM // 98377

Sonradan Yine İlgilendiği Forum : Delil Karartma 98879

SSLER :

NOT :

• destekte dönen muhabbete bana kendim soru sorduğumda zaman aşımı atıyor ve yetkisini kötüye kulanma ekleniyor

arda kes lan uzatma lan kolsuz bi dur ya al asıl video allah allah https://streamable.com/ehqz43

lan arada saat farkı var ve nlr yaptığını kanıtlamış oldum DSAFSAFSAFSAFSAFASF AF ondan da demo yiyeceksin

olm sana ne bicim dokunmuş lan ahahahahah devam et dostum bu gidişle sana olan olacak benim için sorun yok iyi günler dilerim sağlıcakla kal dostum

: )

tamam : )

HWIALKDHSJLŞAZDF

Merhabalar forumlara bakılma süresi 48 saatdir. Forum adminlerimiz 48 saat içinde forumlara bakabilirler ek olarak saat gece yarısı olduğu için sonraki güne forumu bırakabilir.İyi roller dileriz.