Admine Şikayet // Afro_Siyam

1. Karakter ismin: Yusuf_Barkan
  2. Discord ismin: yusfuu0
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: Afro_Siyam
  4. Olayın olduğu tarih: 01.05.2024
  5. Durumun açıklaması: arkadaş aşağıda bir sivile ateş ediyor biz çatıdan lspd olarak onu vurup devriye ekibi çağırıyoruz fakat ben burdan rdm diye demo yiyorum
  6. Kanıt (video veya fotoğraf): https://streamable.com/4pig78 atıldığım forum: Rdm // 88018

Ne hikmetse bana yatiririm sizi bak diyor kime guveniyorsa ve ayrica biz orda sohbet ediyoruz kisi durduk yere gelip laf atiyor ve ben ona sıktığım gibi sizde bana sıkıyorsunuz ben bu iste bi bit yeniği ararim yani bence lspd nin de bi soruşturması lazım gang up mu var yoksa :eyes:

Video da gozukuyor zaten adam bize laf atarken sen silahi bize doğrultmuşsun bariz belli yani sivil le birlikte hareket ettiğin he şunu soylim yanlış kategoriye açmışsın itirazını :wink:

biz çatıdan görüyoruz olayı sizin konuştuklarınızı duymuyoruz bu durumda sen ona sıkınca bizde sana sıkıyoruz sonra devriye ekibi çağırdık gelmeyince biz inerken patladık :smiley:

Ne sayıklıyorsun kardes sen ben sana o gecenin ve o olayin 1 saat oncesine kadar video kaydını atarım orda gls bana çarpıyor kaza rolu yapıyoruz ve ona iyimisin diye sorarken dengesiz geliyor indiririm sizi diyor yani sen onun bana laf atacağını benim araçtan inip ona sıkacağımı nerden bilebilirsin ? Ve silahı doğrultmuş hazır şekilde sikmami bekliyorsun :slight_smile:

gerekli işlemler uygulanmıştır