Admine Şikayet Arthur_Carl Musab_Bayraktar

  1. Karakter ismin: Berkcan_Shelby
  2. Discord ismin: rookclos
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: Arthur_Carl Musab_Bayraktar
  4. Olayın olduğu tarih: 5.06.2024
  5. Durumun açıklaması: Merhaba osman adında biri beni şikayet etmiş attığı video kaydında kendi sesi gitmiyor.Bu yüzden forumun reddedilmesi lazım ancak Arthur_Carl bana işlem uyguladı. Demorgan itiraz açtığımda ise Musab_Bayraktar anında kapatıp Yapılan işlemde hata gözükmemektedir dedi. Yaklaşık 1.5 senedir burdayım ve benim bildiğim kişinin kendi sesi yoksa kaydında kabul olmuyor.Bu arkadaşlar admin kadrosunda olmasına rağmen şikayeti onaylamış?
  6. Kanıt (video veya fotoğraf):https://streamable.com/onwsw4 https://streamable.com/nv430e https://streamable.com/m0ug37

Gerçekten bu aralar bu gereksiz demorgana atmalar forum kurallarına uymayan şikayetleri onaylama çok arttı ve bu sebeplerden dolayı rollerde bozulmalar oluyo aktif rolde demorgana gidiyor kisinin üstündeki silahlar gidiyor vb şeyler sonuçta ceza verilmeden kontrol sağlanması gerek kimse ceza tahtası değil çok sinir bozan bir olay sonuçta oyuncular sunucunun en değerli maddesi saygı duyulması,yapılan ceza işlemlerin uygulanmadan kontrol edilmesi gerek haksız yanım varsa lütfen düzeltin.

2 Likes

+1 olarak bende katılıyorum

2 Likes

arthur carl isimli yönetici sunucu ve adminlik kurallarını bilmeden işlem uyguluyor bence adminliğinin gözden geçirilmesini tavsiye ederim.

5 Likes

Sen kurban ol trolüyorsun banlayınca aglıyor adelet yerini buluyor Arthur_Carl ADAMDIR

artur atılınca yerine semi geçecen rgoögrorgergegröögdrörgöörsgöösesrrhöhröhr trol ailesi

burada millete yaranmana gerek yok herkez biliyor malını

dolandırıcıııı seni sdhjajkdhadkjahdjkadhajks

Yazmayi biliyormusun? 10 sinif terktin sanirim sinifta kalmıştın. Konusmayi öğrendiğin zaman tekrar yazabilirsin Çoklu hesap kullanimi yapan osman_shelby

Merhabalar gerekli adminlere uyarı verilmiştir.İyi roller dileriz.