Badcop/51410

1. Oyun içi nickiniz:Kemal_Delioglu
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:51410
  3. İhlalin tarihi ve saati:04.08.2024 02:17
  4. Durumu açıklayınız: Benim İki Farklı Kaydım Var Çünkü Danışacağım İki Farklı Olay Var İlk Olay Badcopluk bence; Ben Yerde Ağır Yaralı bir şekilde yatıyorum RDM yedim herhangi bir polis memuruna ateş etmedim öldüğümün kaydı yok öldütken sonra başlattım maalesef ama eğer karşı tarafın bi kaydı varsa itiraz edebilirler beni gelip kaldırıyorlar afkyken ve direkt üzerimi arıyorlar bu yanlış çünkü orada ben ağır yaralıysam çevredeki sivillerin üzeri aranması gerekiyor ben ağır yaralıyken kaldırıp üzerimi aramasını tamamen yanlış buluyorum
    İkinci Olay Olarak miranda haklarımı okumuyor discordda ticket üzerinden müdür yardımcılarıyla görüştüğümüzde bana cezayı parayla ödeyeceğin takdirde okunmaz diyor fakat polis sorgu odasına girmeden miranda hakkını okuması gerekiyor hem sorgu odasına girmeden benim cezayı nasıl şekilde ödeyeceğimi bilemez yani kesinlikle okuması gerektiğini düşünüyorum arkadaşla inatlaştık ticket’a adminin bakmasını talep ettim adminin bakmasını istiyorsan forum aç dedi ve bende forum açtım buyrun kayıtlarıyla beraber konuya bakabilirsiniz maalesef birleşik bir kaydım yok bu şekilde iki farklı kaydım var bence reddedilmemeli yine reddedilirse iki farklı konu açacağım birinde miranda haklarını okumadığını diğerine badcop’u atacağım
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:
    badcop 1. video
    miranda haklarım okunmuyor 2. video )
  6. İhlal zaman kodu: UTC-3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

dostum orda catisma oluyor sen ölüyorsun ben seninde ateş edip etmediğini bilemem güvenlik amacıyla süphelendim ve afk olup olmadığınıda bilemem üzerinde uyuyor gibi bir şey yazmıyordu

Merhabalar, forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
(Kanıtları Tek Part Halinde Atmanız Gerekmektedir)
KONU KAPATILDI