Badcop // 72103

1. Oyun içi nickiniz: Selim_Flow
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 72103
  3. İhlalin tarihi ve saati: 10.07.2024 19.17
  4. Durumu açıklayınız: hersey gozukuyo zaten araclarimizi gayet guzel cektik kendi aramizda rol yapiyoruz adamlar bos yere aliyor hepimizi, boyle bi pd yonetimi yok kanka sef yapiyo bide bunu bunun altindakileri dusunemiyorum…
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://www.youtube.com/watch?v=jtn2ZzJjAWA
  6. İhlal zaman kodu: uct +3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

Kendilerini madde 18 ve 20’den alıyorum yanlış parktan ve şehirde huzur bozucu davranışlar olarak ayrıca kendisi sorgu odasında meta ile kaçırttırıyor duvardan Deniz Literalty zaten ali karadğ’da hemen bug abuse den atıyor 300dk ve kendisi hatalı bu durumda.

1. Madde 18: Şehirde huzur bozucu davranış sergilemek = 1 Seviye tutuklama kararı veya 10.000$ idari para cezası Madde

20: Araç park etmenin yasak olduğu bölgelerde araç park edilmesi = 1 Seviye tutuklama kararı veya 10.000$ idari para cezası ve sürücü araç başında değilse araç çekilir.

not kendisine sorucaktım cezanızı ödiyecekmisinz diye ama admin bekliyorum dedi işlem yapma dedi sonra kaçırdı arkadaşı

kaldırıma araçları dizmişsiniz yanlış anlama ama sen işlek bir cadde de kaldırıma park edersen ceza yazıyorlar yine hatırlatayım ve huzur bozma da alkol alıp müzik açıyorsunuz departman çevresinde son ses şekilde

kayıdın öncesini atarsan zaten var orada elinizde bira ile şarkı açıyorsunuz son ses

ve bu deniz literalty’yi deniz turkoğlu ile karıştırdım bi an kaçtı diye ondan teaser attım terzoya

şarkıyı senin açıp açmaman o kadar önemli değil huzur bozuyorsunuz ekipçe araçları dizip köşede ve etkinliğim var diyorsun o zaman niye departman çevresindesin hep

haklı olduğum durumdan dolayı kendimi savunuyorum ayrıca lspd discordunda sövdüğün için banlandın

Merhabalar, forumunuz reddedilmiştir. Kayıda ulaşılamamakta.İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI