Badcop // 79724

1. Oyun içi nickiniz:Yunus_Baltacii
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:79724
  3. İhlalin tarihi ve saati:07.08.2024 - 12.58
  4. Durumu açıklayınız:79724idli kişi videonun 00.48 saniyesinde 100metreden kelepçe atıyor badcoptan işlem gormesini arz ederim
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://www.youtube.com/watch?v=Pw2zNMWjKI4
  6. İhlal zaman kodu:UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:Evet

Kendisi meta gaming yapiyor + kendi gozumde adamin yanindayim sunucu pinginden dolayi odna uzakta gorunuyorum

aynen zaten arkadaşım yanımdaydı benim

ayrıyeten serverda lag veya baska sorun olsa sen bana teaser attıgından hareket edemezdim tutturmussun fakat keleceleyemessin

metayı bilmiyosan açıklıyım canım

bende ping vardı cano keyfimden sana atmadım kelepçe

ben yatarım cezamı umrumda olmaz pdden atılınca gorursun

tamam cano kimin haklı olduğu belli olur ama sen meta nın ne olduğunu bilmiyosun gelmişsin burda konuşuyon git bi meta nın ne olduğu öğren öyle forum at

peki buna ne dicen 79724 badcop

o forum red yicek 1.16 dk max 45 saniye veya 30 saniye olması lazım

ağır yaralanıp nasıl bukadar hızlı zıplayıp haraket edebiliyosunuz ?

kardeşim her türlü gidiyorsun sen taser atmadan kelepçe atman yasak zaten uzamta boşuna

kanka bende ping vardı anlamıyosunuz galiba

bunda zaten adam tekerliği patlak gidiyo buda demoya gider

pingin ne alakası var o adam yere düşmeden kelepçe takamazsın asla ya da duvara ve ya başka bir şeye yaslanamışsa

cidden kankam git eğitim alda öğren gitcenmi gitcen yapcak bisi yok :laughing:

adamin yanindayim sunucu pinginden dolayi odna uzakta gorunuyorum

yanımda olsan bile dusmeden kelepce atamaaaan :rofl:

knk afedersin ama salak mısın acaba diyorum ki bak sen pd sin okey mi bu konuda hem fikiriz o da suçlu bak tamam mı ne olursa olsun bak ne olursa olsun adam illa bir yere yaslanması lazım ya da yerde olması lazım adam zıplayarak kazıyor sen kelepçe takıyon silah tut açmaya devam ederse fail rp den at kardşeim zor değil baktın seni vurdu rdm + fail rp den gidicek adam 500 fk felan ne zorluyorsun her türlü sen burda suçlusun

meta ne knk banada öğretirmisin