Badcop + Power Gaming ID:25110

1. Oyun içi nickiniz:Alexsi_Bronte
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 25110
  3. İhlalin tarihi ve saati: 25.05.2024 22.19
  4. Durumu açıklayınız: Adam Beni Ghetto Sınırları İçerisinde Alıyor + tek başına devriye atıyor power gaming olarakda çok uzaktaki bir araca bindiriyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/gk4zi2
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet
  • olarak üstümdeki 1 Military + 1 Shotgun olan zararımın karşılanmasını istiyorum

tek başıan devriye yok sınırdan almış seni kayıta meta var saygılar

dostum köprünün altı bile ghetto sayılıyor ordan sonrası mantıken ghetto orda yanımda arkadaşımda var zaten benim metaya yapmama gerek saygılar.

forumun reddedilmesi 100%100 kanka adam seni almamış ghetto dan tek başına devriyede yok üstelik meta yapıyosun

Imgur: The magic of the Internet Aldığım nokta kırmızı çizgiyi geçmiyor bakabilirsin
Pg + Meta yapıyon Kelepçeliyken Slot değiştiriyorsun heavy shotgunun gidicek diye

Dostum Köprü altından sonrası orası Ghettoda lspdde uzun süre bulundum bunu senden çok daha iyi biliyorum

tek başına devriye yokmu diğer adam nerde o zaman adam kod atmasa kimse orda bulunmayacak meta yaptığımı düşünüyorsan forumda red yemez bu sebepten zaten

Merhaba , bulunduğunuz bölge ghetto bölgesi değildir. Bir kural ihlali görülmemiştir. İyi roller dilerim.

1 Like