BadCop // Rdm // 92610

1. Oyun içi nickiniz:Cinarr_Durden
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:92610
  3. İhlalin tarihi ve saati: 09.07.2024 14:37
  4. Durumu açıklayınız: biz ilk başta orda olayı dinliyoruz ondan sonra polisi takip ediyoruz bi anda bize çarpıp araçtan inip sebep yokken vuruyo
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://youtu.be/RseQFCh2duo
  6. İhlal zaman kodu:utc3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

araçla yanlıyosun + nonrp driving yapıyosun + beni kovalıyosun ne yapmamı bekliyosun

Nonrp Driving var drift atıyorsun kovalıyor seni rdmde yok bu olayda senin ucmnan gerekiyoır admin nonrp drivingten gitmnesi gerekiyor

nonrp driving nerde duramıyoruz + yanlıyosam beni niye kovalamadın + kovalıyosam illa sıkman mı gerekiyo

knk siz yanlıyosam bile ilk başta yanlamayın beyefendi diye uyarman lazım veya beyefendi araçtan iniş sağlarmısın demen gerekiyo direkt tarayamazsın

knk yemicem diye uğraşmayın yapamazsınız gerekirse bende nonrpdriving yapıyosam işlem göreyim ama sizde işlem göreceksiniz

tamam kudurma bu kadar

ben kudurmuyorum görüşürüz knk sivil dolaşırsın az

rdm adamı vurunca oluyor bide admin kandırma var sadece sıkıyorum

rdm sadece adamı vurunca olmuyor hocam ateş etmen yeterli

Devamında vdm atıyorsun kesmissin admin kandirmadan atıyorum seni 7 gün ban yicen

Kaydı silme görürsün sen

silmiyorum + ben geri kayıt kullanıyorum kaydı tam orda aldım eğer vdm attığımı düşünüyosan at foruma

92k ıd var kuralların hiçbirini bilmiyosun ve rdmide bilmiyosun sadece sıkman yeterli knk

knk bide bi arkadaşım daha var kayıt alamamış adamın hiçbi sebep yokken üzerini arıyosunuz miranfa hakkını yanlış okuyosunuz siz nasıl pdsiniz yönetim gelince değişmiş herhalde

Kanka tam vdm attığın yerde kaydı bitirdiğin için vdmde 1 kural ihlali senin yaptığın admin kandırma 7 gün Ucucan

Çok zeki sanıyorsun kendini

geri kayıt kullanıyorum sen bilmiyosun galiba videoda kesme ekleme yok . bu tuşa basınca 1.20 1.30 dk kayıt alıyo

Merhabalar, forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
Not: Polislerin Etrafında drift atıp copbait yaptığınız için sürücüye işlem uygulandı
KONU KAPATILDI

image