Ban İtiraz Tumay_Shelby / 94723

1. Oyun içi nick: Tumay_Shelby
  2. Discord kullanıcı adınız: twombi
  3. Ban türü: oyun
  4. Ban tarihi ve saati: 19.08.2024 saaiti hatırlamıyorum
  5. Durumun açıklaması: ben ağır adk dan gittim ama karton admin bana sana zaten işlem uyguladım seni foruma atarlarsa atsınlar red olur dedi adam beni ağır adk dan foruma attı bende işlem yedim 5 gün sonra bu aklıma geldi ve forum açtım Ağır adk 94723 / Rdm 97031 ve bu forumta adamlar bildiğiniz türkiye ile yada atayla dalga geçiyor bunlarında işlem yemesi lazım ben bunları kaç kez ağır adk dan attım adamlar işlem yemedi adamlar bal gibide ağır adk atıyordu benim isteğim bu adamlar işlem yemediyse bu olaydan dolayı benimde banımın açılmasını talep ediyorum adam lar allah ile mdk atıp dalga geçicek bende pd yim bunları kelepçeledim dövdüm bu fraksiyon trolle girmez adam lar bana birşey yapıyorsa o olur yada beni badcop tan atabilirsin yada beni direk olarak fraksiyon ihlali 2x ten atabilirsin ama 3x yemen çok abartı bir durum hepsinin kayıdı var isterseniz destek odası isterseniz de destek odasında size gösterebilirim şimdiden adminlere kolay gelsin. Eyvallah
  6. Talebiniz:banımın açılmasını talep ediyorum
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır) Evet

Merhaba, Ban Kaldırma Talebiniz Reddedilmiştir.

KONU KAPATILDI