Ban Kaldırma /27973

1. Oyun içi nick:Denizhan_Over
  2. Discord kullanıcı adınız:denizhan542
  3. Ban türü: Bilmiyorum
  4. Ban tarihi ve saati:19.08.2024 saati hatırlamıyorum
  5. Durumun açıklaması: oyundayken ban yedim sinilenmiştim sadece bu kadar inşallah mac ban değildişr :frowning:
  6. Talebiniz:banının açılması birdaha yapmıcam cidden
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır)Evet

kalkmasın bunun banı fiveliveda lütfen bu tarz oyuncular bulunmasın lütfeeen

sen karar veremezsin buna

Merhaba Sayın Fivelive Adminleri,

Son zamanlarda Denizhan için yapılan ban kaldırma talebini inceledim ve bu talebin reddedilmesi gerektiğini düşünüyorum. Banlanan kişinin davranışları ve sunucu kurallarına aykırı hareketleri, yapılan banın gerekliliğini açıkça ortaya koymaktadır.

Banlanan kişinin tekrar sunucuda bulunması, hem mevcut kullanıcılar hem de topluluk için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Sunucu kurallarına uyum sağlamak ve topluluğun güvenliğini korumak adına, bu tür taleplerin dikkate alınmadan reddedilmesi gerektiğine inanıyorum.

Lütfen bu konuyu ciddiyetle ele almanızı ve kararınızı buna göre vermenizi rica ediyorum.

Teşekkürler,
Araz_Dede

yaw he sende rdm e devam et

Bekle lan! Sen haddini çok aştın benim Ailevi Değerlerime Küfrettiğin Ekran Kaydını Hem Savcılığa Hem De Fivelive Forum’a iletmek üzereyim. Annene saygılar <3

:smiley: hehe devam et sen bu kafayla

Merhaba Sayın Fivelive Adminleri,

Son zamanlarda Denizhan için yapılan ban kaldırma talebini inceledim ve bu talebin reddedilmesi gerektiğini düşünüyorum. Banlanan kişinin davranışları ve sunucu kurallarına aykırı hareketleri, yapılan banın gerekliliğini açıkça ortaya koymaktadır.

Banlanan kişinin tekrar sunucuda bulunması, hem mevcut kullanıcılar hem de topluluk için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Sunucu kurallarına uyum sağlamak ve topluluğun güvenliğini korumak adına, bu tür taleplerin dikkate alınmadan reddedilmesi gerektiğine inanıyorum.

Lütfen bu konuyu ciddiyetle ele almanızı ve kararınızı buna göre vermenizi rica ediyorum.

Teşekkürler,
Nusret_Bronte

siz bu kafayla deva medin bronteler :smiley:

deva mediceğim tamam

bana bir daha dmden söversen olucaklarına sen katlanırsın

??? DDK DA ATMAZSIN BEKLE SEN BEKLE!
AA MESAJI DÜZENLEDİ ASLDMKAKFNJASMFASLŞ0FİASF

oha PIWEFGPOWEerıofgwjeıpogwpo

fake hesapla trollemeye devam aynen

ne fake hesabı la malmısın sen

FAKE FALAN DEĞİL LAN HEM ALLAH’A SÖVERSİN HEM DE İFTİRA ATARSIN

burda dini şeyler paylaşma adam orada lafının devamını getirmemiş hem ddk olmuyor dini değerlere küfür fakat küfür yok allahınızı diyor sadece ? ?

yaw yalan söylüyor adamalr ya aklın sıra kimi kandırcaklarsa :smiley:

LAN YÜRÜ GİT ADAM ALLAH’A SÖVÜYOR ALLAH’A :point_up: :disappointed: :disappointed_relieved:

allahımı napcakmış onuda söylesin