Ban kaldırma 80528

1. Oyun içi nick:Ekrem_Salvatore
  2. Discord kullanıcı adınız:Drawan.
  3. Ban türü: Admin Kandırmak
  4. Ban tarihi ve saati:13.08.2024 22.13
  5. Durumun açıklaması arkadaşın videosu ortadan kesilmiş belki öncesinde rol hatası yapiyor ayrıca benim fail rp den yediğim demorgan orası olduğu için ben sadece orayı koydum zaten roleblockdan değil fail rp den gitim ve adminin geldiği yer orası olduğu için oraya kadar aldım kendi itirazimdan bana işlem uygulanmaz zaten ayrıca arkadaş bir taksiciyi kaldırıp role sokmaya çalışıyor taksici olduğumu bildiğim için admin çağırıyorum ve beni role sokmasinlardiye adminde bana role gir diyor ve demorgana atıyor ben taksici olduğumu belirttiğim halde geldiği kısımdan itibaren atıyor bende orayı alıp itiraz acıyorum yani taksiciyi kaldirdiklari için ben taksici olduğum için role girmiyorum bilerek admine yazıyorum o da gelip beni demorgana atıyor ayrıca yediğim forum ortadan kesilmiş belki öncesinde rol hatası var 80528 Admin Kandırma + roleblock + failrphttps://youtu.be/3M-B5gw7Kik 11 80528 Admin Kandırma + roleblock + failrp - Arşivler / Oyuncu ve Lidere Şikayet Arşiv - FiveLive
  6. Talebiniz:Banımın Kaldırılması
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır) evet

kardeşim taksici olsan bile role uygun davranmak zorundasın sen silaha yumruk atamazsın diz çök diyoz çökmüyon

Zaten kayıt ortadan kesilmiş belki öncesinde rol hatası yapıyorsun

kendi kaydında da failrp yaptığın yerleri koymamışsın admin rolün bittiği yerde işlemini uygular

kesmiyom benim geldiğim yerden itibaren aldım ben o kaydı

Ben admin geldiğinde itibaren koydum kayita yani demorgan yediğim. Yeri

adminin ne zaman geldiğini nerden biliyon dost

adam sola bana yazdı gormuyormus

Merhabalar ban kaldırma talebiniz onaylanmıştır. Demorgan süreniz devam etmektedir.
image