Ban Kaldırma Talebiiii 3197

1. Oyun içi nick: Kelvin_Dark
  2. Discord kullanıcı adınız: erdembstnc
  3. Ban türü: Hesap Aktarımı
  4. Ban tarihi ve saati:
  5. Durumun açıklaması: Öncelikle kendimi açıklamak istiyorum. Fivelive’a yıllarımı verdim sunucu ilk açıldığı hafta buradaydım bir çok yönetim gördüm. Oyuna galeri mantık ve sistemini ilk getiren kişi bendim. Sunucuda planlı roller yapıp yayıncı abi ve ablalarımla sunucuya katkıda bulunmaya çalıştık ( Keremcee ) gibi yayıncılar. Oyunda hiç adı geçmeyen galeride bulunan araçları alıp onlarıda sunucuda işlevsel hale getirdim. Sosyal rp ye ağırlık verdiğimiz zamanda ekibimin bir malikanesi yoktu ve servetimin büyük bir kısmını malikaneye yatırmıştım. Eski yönetimler yaptığımız rolleri izliyor ve onlarda katılıyordu. Sunucuya yeni başlayan her oyuncuyu bir şekilde buluyor galeri mantığını öğretiyor dileyenleri aileye alıyor ve sosyal rp ye dahil ediyordum. Üniversite kazanmıştım ve hafta sonları eve dönüyordum. bir hafta sonu eve döndüğümde hesabımda kardeşimin oynadığını gördüm. Seslerimiz çok benzerdi , adminlerin bir çoğunu tanıdığım ve samimi bulduğum için kardeşimin hesabımda oynadığını ve ne yapmam gerektiğini sordum. Bana ses benzerliğinden sorun olmayacağını ama yinede dikkat etmemiz gerektiği söylenmişti. Hafta sonları sık sık eve geliyor ve galerimde sadece araç alıyor ve araç satıyordum. Bir hafta sonu eve geldiğimde yönetim değişmişti aile malikenem elimden alınmıştı , geri almak için çok uğraşmıştım eski yönetimdeki adminlerle sosyalrp yaptığım için alacağımı herhangi bir gunrp ye girmeyeceğimi söylemiştim onlarda kabul etmişti fakat yeni yönetim kabul etmemişti. Ardından durum böyle olduğunda aynı hesapta 2 kişi oynamamızın problem olduğunu düşünmüştüm ve hemen yan karakter oluşturmuştum. Hesabımdaki servetim giderek büyüyordu gazino bugunda 20 milyonumu kaybetmiştim üstüne aile evi alınınca çok topallamıştım. kardeşim artık yan karakterde oynadığı için hesaptaki servetin bir miktarını istemişti , onu haklı bularak eski yönetimden kalma bir adminle görüşmüştüm. Bana nasıl yapmam gerektiğini anlatmıştı ve yan hesabıma servetin ve araçların bir miktarını aktarmıştım. Yanlış olmasın çok cüzi bir değerde param ve sadece 1 adet BMW MVision adlı aracım olması gerekli. Bir sonraki hafta eve döndüğümde hesabım kalıcı olarak hesap aktarımı nedeni ile ban yemişti. Yeni yönetimle görüşmek istemiştim gerçekten fivelive adına çok emeğim geçmişti bunu adrik, huseyn nesirli, seyit karaova, jason will gibi eski adminlerle görüşerek teyit edebilirsiniz. Benimle görüşme talebi ve ban kaldırma talebim reddedilmişti. Fivem ve Rage üzerinde ekibimle bir çok sunucuda oynadım hala bir çok sunucudanda teklifler alıyorum. Sadece bu yola ilk başladığım galerimi ve arkadaşlarımı özledim. Bu sunucuya verdiğim bunca emeğe karşılık bir şekilde görüşmek istiyorum eğer ban kaldırma talebim onaylanır fakat ck yersem kabulum.
  6. Talebiniz: Ban Kaldırma
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır): Evet

Merhaba, Geri Dönüş Yapmadığınızdan Ötürü Reddedilmiştir.

KONU KAPATILDI