Ban Kaldırma Talep

1. Oyun içi nick: Patrik_Maradona
  2. Discord kullanıcı adınız:patrik035
  3. Ban türü: Hile /Aim Asist/
  4. Ban tarihi ve saati:03.12.2023 (23.03.08)
  5. Durumun açıklaması:Joystick Aim Asisti Kulandım İçin. (Omzumdan Ameliyata Oldum Kolumu Rahat Hareket Etirebiliyorum Artık. Artık O Joystick Ye Gerek Duymıyacağın)
  6. Talebiniz:Banaımın Açılmasını Talep Ediyorum Üzerinden Nerdeyse 7 Ay Geçmiş Hatamın Farkındayım
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır) evet

Merhaba , kontrol ettiğimiz zaman nick’inizin yanlış doldurulduğunu görüyoruz forumu tekrar doldurarak bu mesajın altına atabilirmisiniz

1. Oyun içi nick: Egehan_Maradona
  2. Discord kullanıcı adınız:patrik035
  3. Ban türü: Hile /Aim Asist/
  4. Ban tarihi ve saati:03.12.2023 (23.03.08)
  5. Durumun açıklaması:Joystick Aim Asisti Kulandım İçin. (Omzumdan Ameliyata Oldum Kolumu Rahat Hareket Etirebiliyorum Artık. Artık O Joystick Ye Gerek Duymıyacağın)
  6. Talebiniz:Banaımın Açılmasını Talep Ediyorum Üzerinden Nerdeyse 7 Ay Geçmiş Hatamın Farkındayım
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır) evet

Banınız hile kontrolünün ardından kalkacaktır. Lütfen en yakın zamanda destek odası açtırıp Cheat Hunterlara hile kontrolü yaptırın. Not: Bilgisiyara format atmanız gerekmektedir.