Ban kaldırna

1. Oyun içi nick: Cihan Delioglu
  2. Discord kullanıcı adınız: cihangames
  3. Ban türü: 4.21+Hesap Hırsızlığı
  4. Ban tarihi ve saati: uzun zaman oldu
  5. Durumun açıklaması: Merhaba ben cihan 2.5 yılı geçik bir süredir fivelive serverında oynuyordum uzun zaman önce hesap hırsızlığı ve 4.21 den dolayı ban yedim .
    Durum şu dur ki ben Rinnar Salvatore adlı hesap sahibi olan Semih adlı arkadaşımın hesap bilgilerine sahiptim ondan bunun da haberi vardı
    bunu kanıtlayabilirim

Rinnar Salvatore farklı bir hesap dan bir oyuncuyu dolandırdığı ve admine reporttan adk+sunucu kötüleme kurallarını ihlal ettiği için mac ban yedi .
Bundan dolayı mac ban yediği için banlı olduğu süreç içerisinde sunucya bağlanamıyordu ama Rinnar Salvatore adlı hesabına giriş yapılabiliyordu .
Riinnar da hesabına girilip girilmediğini kontrol etmek istediği için benden yardım aldı.
Rinnar mac ban yediği için sunucaya geri dönmemeye karar verdi .
Rinnar ın banlı olduğu süreçte Rinnar çok kez hesabına giriş yapmamı istedi
Riinar ile uzun zamandur icci occi arkadaşlığımız vardı taki bu olaya kadar
Rinnar ın mac banını fırsat bildim ve rinnar dan habersiz hesabına giriş yapıp kendime yüklü miktarda para aktardım bundan dolayı 4.21+hesap çalmadan ban yedim
Rinnarla çok kez konuştum şansımı denedim ama olumllu cevap alamadım
ben şu anda biraz da olgunlaştığımı düşünüyorum bu tür konularda yaptığım şeyin hem çok büyük bir emek hırsızlığı hemde ciddi bir kural ihlali olduğunun farkına varan bir bireyim
Bence her olayın durumun telafisi oluşturulabilir ve bunu düşünerek forum açtım ben Rinnar salvatore nin zararını karşılamayı kabul ediyor , eğer oyunu oynamıyorsa hesabımdan onun itemleri silinerek de yaptırım ı olabiliri ve bu süreçten sonra kural ihlali yapmayacak , dikkat edecek bir oyuncu olacağımdan emin olabilirsiniz umarım bunu okurken durumun olayın ve benim telafi etmek istediğimi göz önünde bulundurarak okur ve yanıtlarsınız teşekkürler :slight_smile:
6. Talebiniz: banımın kaldırılması
7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? (evet/hayır) evet

Merhaba, banınız hesap sıfırlaması sonrası kaldırılacaktır eğer hesap sıfırlamayı onaylıyor iseniz forumun altına onayladığınızı belirtiniz.

kişinin zararını karşılamayı kabul ettiğim halde neden hesap sıfırlamaıs

Merhaba , hesap hırsızlığı + 4.21 gibi durumlarda zarar karşılaması yapılmamaktadır , eğer hesap sıfırlamasını kabul ediyorsanız forumun altına onayladığınızı belirtiniz.