Battle pass çok önemli̇ sorunu

1. Karakter isminiz:Berto_Sarsilmaz
  2. Discord isminiz:Bermoon
  3. Sunucuda hesap açarken kullandığınız E-Mail adresiniz:[email protected]
  4. Olayın yaşandığı tarih ve saat:14/08/2024 13:42
  5. Kayıp İtem, Para veya Aracınız: 500 BPP den fazla Battle pass parası gitti
  6. Açıklama:13.08.2024 Çarşamba günü saat:19:42 de Discord bug bildir kanalına Battle Pass Tamir Görevi Bug u adlı konu başlığı attım bu hata çözülmedi.Sonra 14.08.2024 perşembe saat:13.42 tarihinde Battle Pass balık görevini yaptıktan sonra 500 den fazla BPP hepsi gitti 0 landı.Ben 4500 flc yatırdım banka kartımdan bunlara mı hak gördüm cidden kimse ne ilgilenen oldu discordda defalarca yazmama rağmen.Loglarıma da bakabilirsiniz satın almalarıma kaç tane BPP aldığıma 500 e yakın gitti BPP. lütfen desteğinizi esirgemeyin…
  7. Video/Fotoğraf kanıtınız: (Bu video BPP varlığının kanıtı)https://streamable.com/tuvpdt (Bu fotoğrafta Battle Pass Balık görevinden sonra)
4 Likes

o kadar emek harcayıp para yatırıyorsun olan bu , sorunun düzeltilip zararın karşılanması lazım

3 Likes

emek ler çöp olmasın lütfen yöneticilerim çözüm bulun

1 Like

Saçma sapan şeyler getirceğinize Bug bildirmeleri daha fazla göz atın bu adamın zararı karşılansın hemde bu sorun çözülsün

1 Like

Bende battle pass alicaktim böyle sorunlar varsa almiyacagim

1 Like

dostum saçma sapan şeyler getirdiklerini düşünüyorsan oynama bu sorunlar 2 dakikada çöülecek sorunlar değil

neyi oynayip oynamayacagini sana sormaz cocuk bir sorun bulmus ki buda onemli bir sorun bunu buradan belirtmis sana giren cikan yok cok agzini acma kardesim

1 Like

batuhan nasıl yaşıyorsun la bu kafayla

@anon70889439 @eXceps belki önünüze düşmüyordur diye etiketledim yanlış varsa kusura bakmayın.Zararımı karşılayıp diğer arkadaşlarda yazdığı gibi mağdur olmaması açısından açıklama yapabilir misiniz.

Merhabalar zarar karşılamanız incelemeye alınmıştır.

1 Like